Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Schemat elektroniki do podgrzewanych foteli Skoda Octavia I

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Schemat elektroniki do podgrzewanych foteli Skoda Octavia I

    Cześć wszystkim,

    Posiadam Skoda Octavia I 2000 rok, zakupiłem fotele ze skody RS podgrzewane oraz przełącznik do podgrzewania foteli. W tej skodzie nie było fabrycznie podgrzewanych foteli i oczywiście nie ma instalacji elektrycznej pod to a jestem zainteresowany zamontowaniem elektryki. Czy macie może schemat podłączeń elektryki do podgrzewania foteli w Octavia I? Również widziałem, że jest potrzebny przekaźnik.


  • #2
    Szybciej i taniej kupisz dwa przekazniki. Numer 59. Kup takie i będzie git.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      KonradS
      Od Sierpnia 1996 • Octavia I • pliki użytkownika Gradek71 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 65 światło do czytania dla pasażera w samochodach LX.pdf, 01 wyposażenie podstawowe.pdf

      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
        Szybciej i taniej kupisz dwa przekazniki. Numer 59. Kup takie i będzie git.
        Jeżeli kupie te 2 przekaźniki nr 59 to i tak potrzebuje okablowanie tylko jakie

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez KonradS Zobacz wpis
          potrzebuje okablowanie tylko jakie

          Ano takie jak na zdjęciu. Masz schemat od gradka. Kup kabelki, piny i połącz ze sobą.
          Załączone pliki
          Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis

            Ano takie jak na zdjęciu. Masz schemat od gradka. Kup kabelki, piny i połącz ze sobą.
            A jest ktoś kto mógłby mi zrobić takie kable i połączyć i wysłać? Oczywiście zapłacę.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis

              Ano takie jak na zdjęciu. Masz schemat od gradka. Kup kabelki, piny i połącz ze sobą.
              Jeszcze znalazłem gotowe okablowanie, tylko z tego co widzę do niego potrzebny jest przekaźnik 455, czy będzie to działać zamiast dwóch przekaźników 59?

              Cable set seat heater for Skoda Octavia 1U

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X