Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł komfortu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Moduł komfortu

    Zalecane masz na klapce wlewu paliwa, ZTCW to RON 95, mi w jednym salonie powiedzieli żeby lepiej jednak lać 98, a w drugim, że 95 tak jak zaleca producent. Czytając opinie o paliwach i dziwne zachowania aut TSI po zalaniu 95 jakie opisują tutaj koledzy to sam też się zastanawiam co lać. Póki co myślę, że pierwsze tankowania będą na 98, a później zrobię testy z 95 i jak nie zobaczę różnicy to zostanę przy 95.

    Panoramix nie poruszyłeś jeszcze tematu czystości paliwa. Ktoś już o tym pisał, że robione były testy i silniki, które jeździły na 98 były czystsze co ma wpływ na ich żywotność. Nie wiem w jakim to jest stopniu i czy Link


    EDIT. Sorry teraz dopiero doczytałem, że napisałeś o nagarach - czyli to samo o czym ja piszę.

  • #2
    Moduł komfortu

    Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem forum i potrzebuje waszej mocy , z związku podmiany modułu komfortu 1J0 959 799 Q na jedną wtyczkę , mam 2 z końcówka B na dwie wtyczki ale nie pasuje . Mój nie obsługuje pilota zdalnego wiec jak ktoś robił podmianę modułu i kupował pilota proszę o pomocy w celu zgrania dobrego zestawu Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      u mnie jest tak:

      Wtyczka komfortu czarna:
      1- puste
      2- czujnik wnętrza -biało-zielony
      3-syrenka - fioletowy
      4- puste
      5- czujnik styku maski- brązowo- czerwony
      6- szafa- fioletowo żółty
      7- antena pilota- ekran
      8- puste
      9- czujnik wnętrza- zielony
      10- antena pilota- żyła
      11- puste
      12- puste
      13- zasilanie- czarno- czerwony
      14-kierunki s. prawa- czarno-zielony
      15- kierunki s. lewa - czarno-biały
      gazu, bo dogania nas starość!

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X