Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Skoda symphony mp3 opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Skoda symphony mp3 opinie

    psychodad, a nie lepiej na gieldzie u nas dac zapytanie jarzma? po co zaciski bedziesz kupował ? pare osob miało swego czasu na forum wolne komplety na sprzedaż

  • #2
    Radio Skoda symphony mp3 opinie

    Witam
    Ostatnio noszę sie z myślą założenia oryginego radia do Jedynki. Jako ze obecnie mam sony które czyta mp3cchciałbym zeby użytkownicy tegoż radia wypowoedzieli się czy warto. Jak z odbiorem stacji, jakością, szybkością działania itp. Bardzo podoba mi się to ze radio ładnie się komponuje z całym wnętrzem i to ze będę miał wyświetlane informacje na maxi docie.
    Proszę o opinie
    Dzięki :lol:

    Komentarz


    • #3
      Witam! Na początku zaznaczę że nie jestem audio-debilem i u mnie w aucie nie grało i nie będzie grało BUM BUM BUM jak u niektórych młodocianych kierowców.W mojej OI mam fabryczne symphony z CD bez MP3.Nie będę zmieniał boodoba mi się jak jest wkomponowane w kokpit,podświetlenie pasuję do reszty podświetlenia,radio gra czysto ładnie fale ściąga a jak chcę posłuchać ulubioną muzykę(heavy metal lub bluesa)wkładam odpowiednią płytę i muzyka gra.Głośniki oryginał dają rade na moje potrzeby lecz drzwi domagają się wytłumienia które będę robił w maju.Wtedy to zobaczę efekty i podejmę decyzję czy zostaną.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Radyjko dobre. Jak byś chciał mp3 to zawsze można dołożyć emulator. A jak by ci nie pasowało ori podswietlenie to można je zmienić po przez zmianę diod smd
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
        przedstawiam smerfetke

        Komentarz


        • #5
          1.4-16v Michał, Mógłbyś coś więcej rzeknąć o tym emulatorze na mp3 :?: :idea:
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz


          • #6
            Dzieki za odpowiedzi
            Otóż to które kupuje, to ma możliwość czytania mp3.
            Nie zależy mi na USB, obecne sony również czyta mp3, jak potrzebuje jakąś muzyke, to po prostu nagrywam na płytkę mp3 i w zupełności mi to starcza. Z tego co wiem, to tez za pośrednictwem odpowiedniej przejściówki, można podłączyć symphony do wzmacniacza.
            Symphony lepiej komponuje się z wnętrzem niż inne nieoryginalne radia.

            [ Dodano: Sob 27 Kwi, 13 10:49 ]
            Jedynie mam jeszcze pytanko, jak jest z montażem mechanicznym, tzn, też się go wsuwa jak inne radia, czy jakieś śrubki sie przykręca?

            Komentarz


            • #7
              toomasz, Napiszę ci na przykładzie mojego radia.Do wyciągnięcia są specjalne kluczyki,ale ja sobie poradziłem bardzo wąskimi pilniczkami do paznokci od żony.Po lewej i prawej stronie panelu są małe cieńkie otworki.Tam się wkłada te klucze,ale ja wsadziłem pilniczki i z czuciem delikatnie się wyciąga do siebie.Jak byś chciał to na allegro są takie klucze i to kosztuje parę złoty.Spróbuj pilniczkami a jak nie dasz radę to zamów kluczyki i po problemie.

              PS.Montując radio tylko wkładasz w kieszeń i delikatnie wciskasz aż zaskoczy.Dasz radę.
              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
              Pozdrawiam ANIOL

              Komentarz


              • #8
                Re: Radio Skoda symphony mp3 opinie

                Zamieszczone przez toomasz
                Witam
                Ostatnio noszę sie z myślą założenia oryginego radia do Jedynki. Jako ze obecnie mam sony które czyta mp3cchciałbym zeby użytkownicy tegoż radia wypowoedzieli się czy warto. Jak z odbiorem stacji, jakością, szybkością działania itp. Bardzo podoba mi się to ze radio ładnie się komponuje z całym wnętrzem i to ze będę miał wyświetlane informacje na maxi docie.
                Proszę o opinie
                Dzięki :lol:
                rozumiem ze zakładasz radio do Octavii I tak ?
                jeśli chodzi o to radio prawdopodobnie będzie trzeba je podpiac po CAN do instalacji auta , z którego roku octavia ? masz w zestawie kabli mala wtyczke ? miniiso ?
                jest O1 RS 1.8T XENON
                była O1 1.9 TDI AGR

                Komentarz


                • #9
                  andru123
                  Masz racje, octavie mam z 2010r Tour Jedynka jeszcze. I właśnie nie ma wtyczki mini iso, muszę dorobić. Czytałem inny wątek w tym temacie, rozumiem, że mogę się wpiąć kabelkami w kable przy module komfortu tak? tam są dwa od CAN i jeden od linii diagnostycznej

                  Komentarz


                  • #10
                    dokładnie , jak piszesz , pewnei ja wg tego samego wątku robiłem
                    później jeszcze tylko przekodowanei VAGiem i pięknie radyjko dziala

                    mam wprawdzie SYMPHONY bez mp3 , ale zasada podłaczenia działania taka sama

                    tu wątek o podłączeniu

                    Forum - Octavia Club Polska
                    jest O1 RS 1.8T XENON
                    była O1 1.9 TDI AGR

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X