Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaż kratki nawiewu długiej przy szybie czolowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Demontaż kratki nawiewu długiej przy szybie czolowej

    re: WIELKIBONGO, no_fear tutaj jest info z portalu TVN 24 - będą zarzuty z 174 KK ale w treści artykułu czytamy, że "Jak bowiem mówił Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, z wstępnej oceny, na podstawie przekazów medialnych, wynikało, że chodzi o "wykroczenia drogowe, które nie wypełniają znamion żadnego przestępstwa". Dodał, że prokuratura czeka na policyjne materiały." i druga kwestia "Piracki rajd, jaki miał miejsce w Warszawie, nie jest pierwszym na koncie Roberta N. Jak ustalił portal tvn24.pl, kierowcę w lutym zatrzymali po pościgu funkcjonariusze z Kielc. Wtedy uciekał z prędkością dochodzącą do 220 kilometrów na godzinę i podczas rajdu popełnił ponad 80 wykroczeń.Mężczyzna już wówczas miał bogatą kartotekę: kilkadziesiąt mandatów i liczne wnioski do sądu o ukaranie.Mimo to za swoją 35-kilometrową, szaleńczą ucieczkę przed radiowozami policji nie poniósł odpowiedzialności karnej.
    Policja domagała się ścigania go za spowodowanie "bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia lub zdrowia", dlatego skierowała wniosek do prokuratury o wszczęcie śledztwa z artykułu 160 paragraf 1 kodeksu karnego.
    Prokurator po miesiącu umorzył jednak sprawę

  • #2
    Demontaż kratki nawiewu długiej przy szybie czolowej

    Witam
    Pytanie dotyczy O1 jak w temacie, jak zdemontować ta podłużną kratkę nawiewu co jest na gorze deski pod szybą? Czy da sie to wyciągnąć bez demontażu całej deski?

    Komentarz


    • #3
      re

      ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
      7 - Kratka nawiewu powietrza na szybę przednią
      nie ma instrukcji demontażu w elsie,
      ale katalok ETKA pokazuje samą kratkę jako ść oddzielna
      więc zobacz czy na środku kratki nie masz czujnika/zaślepki zdemontuj i pod tym może być sróbka a potem to delikatnie podważaj jakimś klinem samą kratke jak odejdzie to odejdzie jak nie to lipa bo prawdopodobniej est zgrzane z deską:P
      mam nadzieje ze pomogłem.
      Mój Szkodnik O1 ASZ
      Pilnie poszukuje kpl zderzak przód octavia rs(z kratkami)oryginalny ewentualnie po znalezieniu do sprzedania kpl zderzak po facelift

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem jak w desce przed FL ale po lifcie kratka jest przykręcona i trzeba zdemontować deskę żeby wymienić kratkę :?

        Komentarz


        • #5
          Ciekawe ze ostatnio taka kratke wyjalem i dolamalem ja do konca, ale nowa wyciagnieta z innej deski wyszla bez odkrecania czegokolwiek
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            A ja z ciekawości zapytam po co chcesz ją wyjmować?
            Problemy z nawiewem powietrza na przednią szybę? Coś się przytkało?
            Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

            Komentarz


            • #7
              Chciałem ją zdemontować ponieważ latem gdy bylo ciepło cos tam wpadało w rezonans gdy przyspieszałem, po dociśnięciu przestawało, teraz gdy jest już zimno nie ma tego zjawiska.

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli jest to element metalowy, to może spróbujesz chwytaka magnetycznego tam wsadzić? Jeżeli jest on za gruby, a tak być może będzie to do drutu wystarczy przykleić kropelką malutki magnesik i nim spróbować to coś wyciągnąć.
                Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X