Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylna półka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylna półka

    Zamieszczone przez Voit
    ...SGS III czy SGS III LTE?
    SGS III LTE na dwa razy więcej RAMu od LG G2 mini.
    Właśnie w tym też problem, w budżecie mieści się sgs3 bez lte natomiast g2 mini ma standardowo lte.

  • #2
    Tylna półka

    Witam. Zakupiłem do swojej Octavii półkę tylną lecz moja skodzinka jest z 98' a półka z poliftu i tu mam problem jest krótsza o pare cm. I mam pytanie czym bagażnik różni się w przedlifcie a polifcie??? No bo teraz nie wiem czy wymieniać po raz kolejny półkę na taką przed liftem czy wymieniać wszystkie plastiki. A może przed liftem był pojemniejszy bagażnik??

    Komentarz


    • #3
      Bagażnik nie różni się niczym.Różnica jest w inaczej wyprofilowanej pokrywie bagażnika,przez co różna jest długość półki i plastików pod nią w wersji przed i po lifcie.
      Musisz szukać półki do przedlifta.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        Czyli nie ma możliwości przeróbki plastików pod tą półkę?

        Komentarz


        • #5
          Przeróbka plastików nic nie da.Bo można by je przyciąć na długość półki,ale pomijając fakt,że wyglądu to nie będzie miało,to półka i tak będzie za krótka.
          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

          Komentarz


          • #6
            No ok wszystko jasne. Dzięki wielkie.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez JanuszSz
              Bagażnik nie różni się niczym.Różnica jest w inaczej wyprofilowanej pokrywie bagażnika,przez co różna jest długość półki i plastików pod nią w wersji przed i po lifcie.
              Na pewno jest różnica w wyprofilowaniu klapy? nie różni się to samym plastkiem który mocuje się do klapy ? :roll:
              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

              Komentarz


              • #8
                To spróbuj zamontować przedliftową pokrywę klapy do poliftowej klapy i na odwrót.
                Nie da się,bo to komplet.Oczywiście można próbować druciarstwa.
                Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X