Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotele Seat Leon Cupra.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotele Seat Leon Cupra.

    Masz chłopie zacięcie. I cierpliwość. Super efekt :shock:

  • #2
    Fotele Seat Leon Cupra.

    Witam

    Znalazłem takie o to coś:

    Link

    Rozglądałem się na allegro i to przykuło moją uwagę, cena 550zł wydaje się mała jak porówna się ją z ceną foteli w idealnym stanie (1100zł) więc pytania są takie:

    -Gdzie tu jest haczyk?
    -Czy trudno dopiera się taką tapicerkę? Jest to chyba welur i chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy

    Pozdrawiam
    Moja Skoda

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...light=#1122737

    Komentarz


    • #3
      Michał019, haczyki są dwa: meble są po zalaniu i mogą śmierdzieć jak kura po deszczu oraz stołki nie mają regulacji lędźwi. Materiał to nie jest welur.
      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
      @ by Tune-up Gdańsk
      TDI VP++ i jeszcze rośnie
      Antek

      Komentarz


      • #4
        Michał019, miałem dokładnie takie fotele i pranie nie jest trudne - nie jest to żaden welur. Fotele są mega zajebiste, ale cena jest tutaj jakaś śmieszna więc albo faktycznie ktoś w nich mleko wylał albo gościu nie wie co sprzedaje.
        ogólnie myślę, że warto zaryzykować.
        Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

        Komentarz


        • #5
          W tej sprawie napisałem jeszcze do kolegi, mówi że mogą pochodzić z zalanego auta.. w sumie może być to prawda bo ślad zalania kończy się na 1/4 wysokości oparcia tylnej kanapy... Sam mówi, że był chętny ale mu przeszło po dokładniejszych oględzinach... a mogło być tak pięknie
          Moja Skoda

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...light=#1122737

          Komentarz


          • #6
            Michał019, poszukaj takich jak moje z Gofra IV GTI czarno-szare, grzanie dupki, regulacja lędźwi
            Black Pearl, Elegance & RS LOOK
            @ by Tune-up Gdańsk
            TDI VP++ i jeszcze rośnie
            Antek

            Komentarz


            • #7
              O to chodzi Najbardziej czego pragnę to trzymania bocznego.. Ale nie pogardzę takimi fotelami w skórze/pół skórze Czyżby Recaro? sam uruchamiałeś podgrzewanie?
              Moja Skoda

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...light=#1122737

              Komentarz


              • #8
                moje stołki miały już co trzeba, tylko instalke w aucie dałem do zrobienia.
                tak to wyglądało przed praniem :arrow:
                Załączone pliki
                Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                @ by Tune-up Gdańsk
                TDI VP++ i jeszcze rośnie
                Antek

                Komentarz


                • #9
                  Masz jasne wnętrze Skody tak jak u mnie czy ciemne? Widzę że mają dobre trzymanie, może jakieś zdjęcie wewnątrz jeśli można? Jaki koszt?
                  Moja Skoda

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...light=#1122737

                  Komentarz


                  • #10
                    Wnętrze jest ciemne, szare jak to elegance. Fotek nie mam, jakoś mnie nie kręci ten temat. Meble kupiłem rok temu za 800 zł i 50 zł poszło na transport :szeroki_usmiech
                    Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                    @ by Tune-up Gdańsk
                    TDI VP++ i jeszcze rośnie
                    Antek

                    Komentarz


                    • #11
                      Odgrzeję temat. Czy wtyczki od foteli z tytułu pasują do Octavii czy trzeba zmieniać na "nasze"? Jeżeli trzeba zmieniać to czy ktoś może podesłać rozpiskę kabli? Mam na oku takie stołki ale gość odciął wtyczki bo mu do czegoś były potrzebne.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X