Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem ze znalezieniem czesci...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem ze znalezieniem czesci...

    dzieki

  • #2
    problem ze znalezieniem czesci...

    witam kupiłem ostatnio octavie tour i chce ja doprowadzic do porzadku... nie moge nigdzie znalesc tej czesci z siatka z bagaznika ktora jest zaznaczona na zdjeciu bo jest połamana... dzis nawet byłem w autoryzowanym serwisie skody i ni cholery nie mogli nigdzie w katalogu tego znalesc... ktos moze wie gdzie cos takiego dostac???
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Nie jest przypadkiem tak, że ta część występuje tylko wraz z całym boczkiem (wykładziną) bagażnika? Trzeba to sprawdzić.
      "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

      O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
      O2 Tour BSE+LPG LR - MED

      Komentarz


      • #4
        hmmm całkiem mozliwe bo nie przygladalem sie dokladnie jak to jest zamontowane ale chyba na stałe...

        Komentarz


        • #5
          audion21, 1U6867430H, to jest nr całego boczku, niestety, razem z siatką. też to potrzebuję, bo mam połamaną jedną stronę. btw, do to ASO, ja znalazłem w 3 minuty :diabelski_usmiech
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz


          • #6
            Połamane plastyki zawsze dają się naprawić, oczywiście jeżeli niema sporych ubytków, nie do odzyskania. Pęknięcie naprawia się od wewnętrznej strony wtapiając lutownicą drut, lub kilka drutów. Lutownicą też da się pospawać połączenia, nadspawać ubytki stosując inny plastyk o podobnej "konsystencji". Oczywiście pożniej piłowanie, szlifowanie itd. Przy starannym podejściu śladow nie widać.

            Komentarz


            • #7
              hmm... tylko o to chodzi ze ja nie mam tego odlamanego plastiku bo w taki stanie kupilem juz auto...

              Komentarz


              • #8
                Popytaj forumowych sprzedawców:

                Forum - Octavia Club Polska

                Forum - Octavia Club Polska
                Silnik R18A2.
                http://www.dadrl.org.uk
                http://www.lightmare.org

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X