Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda MS (Music System) 303

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda MS (Music System) 303

    Po ręcznym myciu :szeroki_usmiech

    [ Dodano: Sob 08 Lis, 14 21:45 ]
    r2r, Od strony Katowic A4 do zjazdu na Alwerie i potem bocznymi do Kryspinowa.To jest dobra opcja pod warunkiem że nie zabłądzisz.W piątki na bramkach w Balicach jest tłok jak ci...l.

  • #2
    Skoda MS (Music System) 303

    Hej,
    Z tego co wyczytałem w O1 były montowane 3 rodzaje radia 1 dinowskiego. Począwszy od najtańszego:
    1. MS 303
    2. Symphony - kaseciak
    3. Symphony - CD
    4. Symphony - cd mp3

    Z czego ostatnia pozycja jest dla mnie niepewna, ponieważ nie widziałem tego jeszcze na oczy.
    W swojej skodzie posiadam radio MS 303, o takie:
    Widok od frontu:
    ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
    Widok od tył:
    ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

    Radio jest super wszystko w nim gra, nie ma z nim żadnego problemu. Brakuje czasami słuchania własnego repertuaru muzyki zgromadzonej na ipodzie, pendrivie etc.

    Nie chce wymieniać oryginalnego radia na inne ponieważ podoba mi się jego wkomponowanie w konsolę środkową. Dlatego wymyśliłem sobie coś takiego.
    Link

    Aby to podłączyć muszę mieć wyjście na zmieniarkę. I teraz pytania:

    1. Według zdjęcia nr. 2 mam dwa wyjścia/wejścia w tym radiu. Z czego jedno to podłączenie radia do auta (modułu komfortu?), a drugie to prawdopodobnie wyjście na zmieniarkę?
    2. Patrząc po opisie na allegro teoretycznie również ten zestaw pasuje do tego radia MS 303, jednak wiem, że sprzedawcy różne rzeczy piszą (papier wszystko przyjmie) oraz mówią.
    3. Patrząc na zdjęcie nr. 1 radio od frontu, nie widzę, żadnego przełącznika gdyby nawet skoda przewidziała w oryginale wyjście na zmieniarkę CD którym by można było włączyć sobie odtwarzanie CD. No chyba, że jest do tego są te klawisze TP i A/F?


    Jest jeszcze opcja sprzedać to radio i kupić model nowszy/wyższy? Symphony, w którym jak widać jest na panelu radia przycisk CD oraz na tyle radia jest również takie samo gniazdo jak w moim na wyjście na zmieniarkę.

    ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs


    Teraz pytanie, czy do mojego radia podepnę to magiczne ustrojstwo i to będzie działać? Czy to drugie wyjście w radiu to jest właśnie na zmieniarkę?

    Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ napaliłem się jak arab na kurs pilotażu


    Założyłem ten temat, ponieważ nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na różnych forach, nawet zagranicznych. Początkowo myślałem o transmiterze fm, ale wiem, ze jego jakość jest raczej kiepska, a jeśli planuje wygłuszyć drzwi na wiosnę, to wolałbym pomyśleć już teraz o źródle dźwięku.

    Od razu napiszę, wymiana radia na nieoryginalne nie interesuje mnie
    Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

    Komentarz


    • #3
      musisz zmienic rdaio na takie z obsluga CD , kaseciak ,

      jeśli chodzi o mp3 symphony , to jeździ takie w moim RSie
      jest O1 RS 1.8T XENON
      była O1 1.9 TDI AGR

      Komentarz


      • #4
        Mógłbyś powiedzieć coś konkretniej? Rozumiem, że radio Skoda Symphony kaseciak ma już taką możliwość tak?
        Np. takie?
        Link
        Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

        Komentarz


        • #5
          no do symphony normalnie mam podlaczona zmieniarke po jedna z trzech kostek mini iso i do tego radia mozesz podpiac w to miejsce wlasnie emulator wszystko wtedy powinno dzialac bez problemu. Tylko czy chcesz kupowac takie radio, nie lepiej kupic jakies normalne, bo zmieniarki nie masz, a moze masz kierownice mf (?!) jesli nie to nie widze zasadnosci kupowania symphony i dokupowania emulatora. Ja gdybym nie mial tych 2 rzyczy to nie oddal bym Clariona ktorego mialem w poprzednim aucie, bylo usb, aux, cd i wiecej mi nie trzeba bylo.

          PS.

          pod C3 wpieta jest zmieniarka i tam tez wpinasz emulator (chyba niebieska) pod C1 mam wyjscie na wzmaka a C2 do telefonu.Na D nie zwracaj uwagi, nawet nie pamietam czy takie gnaizdo jest, ale to i tak nie wazne tu.

          Komentarz


          • #6
            Witam!

            Potrzebuję nr kat. kostki C do oryginalnego radia wraz z nr kat pinów.

            Dziękuję.

            Komentarz


            • #7
              Zeby podlaczyc taka wirtualną zmieniarkę CD musisz mieć Symphony z obsługą zmieniarki, czyli takie gdzie masz przycisk C/D.
              Tak poza tym gdzieś na Allegro koleś jeden sprzedawał taki prosty adapterek za 15zł, że niby przelotka z minijacka na miniiso, wpięty po kablach bezpośrednio w radio + masa, ale zaznaczał przy tym, że żeby to działało to radio musi pochodzić z samochodu z fabrycznie zamontowaną zmieniarką, w przeciwnym razie trzeba mieć tę wirtualną zmieniarkę z odpowiednio puszczonym sygnałem emulującym CD.
              Laurin & Klement

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X