Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kolor czy biel

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kolor czy biel

    kubeon, woda dostaje się przez uszczelkę tylnej wycieraczki

    a jak serwisujesz w ASO to nawet nie masz nad czym się zastanawiać - zgłoszenie i tyle

    jak będzie korozja będą malować /ale musi być coś widać, jakieś purchle, etc/

    masz 4 lata na lakier

  • #2
    kolor czy biel

    Mam kombiaka o1 przed lift po wymianie szyby zlaz clar z dachu (razem z tasma zabezpieczajaca szybe) kolor auta to zielony butelkowy dosc ciemny.
    Zona uparla sie malowac dach bo ją to drazni.
    Zastanawiam sie jakby machnac przy okazji caly dach na kolor bialy przelamany lekko ekri lub perłą czy pozostac przy zieleni jak Wy byscie to zrobili??

    Komentarz


    • #3
      maly2st, do metalika chcesz dać perłę :shock: to już lepiej oklej folią a'la carbon lub zrób na ori kolor.
      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
      @ by Tune-up Gdańsk
      TDI VP++ i jeszcze rośnie
      Antek

      Komentarz


      • #4
        Moze i byc metalic ekri chodzi mi o sam zamysl/koncept klamki i lusterka sa w chromie

        Komentarz


        • #5
          A dlaczego nie? Pomyśl nad akrylowym kolorkiem. Taniej wyjdzie. Bo nie trzeba bezbarwnego kłaść. Tylko nie wiem jaki kolor by pasował.

          [ Dodano: Wto 04 Lut, 14 22:06 ]
          Ps. chodź polecam też pomyśleniem nad położeniem foli. Np czarnej błyszczącej.

          Komentarz


          • #6
            Pod folie tez trzeba dach przygotowac tak samo jak pod lakier wiec koszt przygotowania taki sam bedzie wiec wole pomalowac tylko sie wacham nad tym czy zostawic orginalny kolor czy machnac dach bardzo jasny jak jest w fabii 2 ewentualnie jakis srebrny metalik

            Komentarz


            • #7
              Jak przygotować? Wziąść wyrównać powierzchnie papierem ściernym i tyle.

              Komentarz


              • #8
                maly2st, zrób zdjęcie i poproś o VT
                Forum - Octavia Club Polska
                -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                Komentarz


                • #9
                  Dzieki za podpowiedz niewiedzialem ze na forum sa ludzie ktorzy robia cos takiego. Jak dam rade jutro umyc skodzinke to cykne fotke i wrzuce do tematu zobacze jek wyjdzie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Arek, Ale żeby tak robili te Vt by było super..

                    Komentarz


                    • #11
                      Kolego, oklej dach folia. Koszt malowania dachu to bedzie pewnie ponad 300zl (i problem z doborem koloru bo samochod nie jest nowy) a koszt folii jak ktos Ci za flaszke oklei to zamknie sie w.. 50zl Nie bawilbym sie na Twoim miejscu w folie a'la carbon (tu ponad 150zl/m2 materialu) tylko zwykla czarna blyszczaca (jak w Rapidzie) albo matowa. Samo odejscie klaru z dachu nie powinno byc problemem przy oklejaniu go. Dach przed klejeniem nalezy dokladnie umyc (ale bez chemii) oraz odtluscic (np benzyna ekstrakcyjna).

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez rytcher
                        Arek, Ale żeby tak robili te Vt by było super..
                        nie chce robic OT ale zawsze jak prosiłem to ktos mi przerabiał ,trzeba umieć napisać i zdjęcie musi byc wstawione odpowiednie
                        -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez niesc
                          Kolego, oklej dach folia. Koszt malowania dachu to bedzie pewnie ponad 300zl (i problem z doborem koloru bo samochod nie jest nowy) a koszt folii jak ktos Ci za flaszke oklei to zamknie sie w.. 50zl Nie bawilbym sie na Twoim miejscu w folie a'la carbon (tu ponad 150zl/m2 materialu) tylko zwykla czarna blyszczaca (jak w Rapidzie) albo matowa. Samo odejscie klaru z dachu nie powinno byc problemem przy oklejaniu go. Dach przed klejeniem nalezy dokladnie umyc (ale bez chemii) oraz odtluscic (np benzyna ekstrakcyjna).
                          Czy pod folie (bedzie widac kazdy odprysk klaru czy wgniotke) czy pod malowanie dach trzeba przygotowac tak samo to ze problem z doborem bedzie to wiem dlatego mam dylemat czy dac jasny dach totalnie odcinajacy sie od reszty auta (latem w upaly powinien sie mniej nagrzewac) czy pozostac przy kolorze
                          folia zbytnio w gre nie wchodzi bo koszta wyjda takie same a ryzyko ze jak zacznie zlazic to z reszto klaru ktory zaczol sie luszczyc

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X