Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Schowek UK a EU

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Schowek UK a EU

    kazik4x4, znów nic do tematu nie wniosłeś...

  • #2
    Schowek UK a EU

    Witam
    mam pytanie odnośnie schowka w O1.Sprawa rozchodzi się o to czy schowek z angola będzie pasował do wersji europejskiej.

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Nie bedzie pasowal, bo pokrywa jest wyprofilowana w druga strone, lampka w srodku tez jest z drugiej strony, wiec nawet srodek jest inny, a sam srodek mocowany jest do deski, wiec ksztalt tez ma inny.

      Z plastikow praktycznie nic nie pasuje
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft

        Z plastikow praktycznie nic nie pasuje

        Prawie pasowała mi ramka przy mieszku i pokrętła przy ręcznej klimie... pasowało słoneczko po stronie pasażera(EU)/kierowcy(UK) no ale to było do przewidzenia. Został też przedni prawy fotel... reszta poszła w moim wypadku na odpad i kurzy się na strychu...
        Moja ex - Łasica
        BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

        Komentarz


        • #5
          Ja tam twierdze, ze ramka z klimy manualnej jest do kosza, bo robi sie swap klimy na klimatronik przekladajac angola :twisted:

          A tak to ramki sa takie same.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Ramka z UK nie pasuje w, są minimalnie (mniej niż 1mm) różnice ale znam gości co sobie podszlifowali ją pilniczkami do paznokci :shock: co by pasowała, bo ori angol nie pasuje... ja napisałem tylko o samych pokrętłach od regulacji nawiewów w manual wersji...

            swapa może na klimatronick i zrobiłbym, ale ani czasu, ani $$$ wtedy nie miałem :cry:
            Moja ex - Łasica
            BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              bo robi sie swap klimy na klimatronik przekladajac angola :twisted:
              Jaki koszt dużo z tym roboty żeby tak przerobić manualną klime ? i czy to się wgl opłaca..nie mam na mysli angola tylko EU
              O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
              Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

              Komentarz


              • #8
                Kupno nagrzewncy do klimatronika (200), czujnik w desce(50), wiazka climatronika (50-100zl), ktora trzeba wlutowac do ori instalacji oraz panel climatronika(50zl). Czy sie oplaca. Jak ktos gratow poszuka to pewnie w 500zl by sie zmiescil nawet z nabiciem klimy, ale robota wlasna.

                Gaz odciagnac, ze zrzuceniem deski jest troche roboty (pod maska i w srodku) stad cena uslugi jest zawsze wysoka, ale za jedna sobote zdjac i zalozyc da rade. Z dolutowaniem ciut zabawy, bo trzeba przewodow poszukac, zlozyc nabic klime na nowo.

                Aha, wiazke do climatronika najlepiej kupic w komplecie z climatronikiem (nagrzewnica), bo sa chyba dwa standardy i robi sie nie maly problem, bo wtyczki sa inne, zupelnie inna ilosc przewodow i takie tam potem schody przy spinaniu tego.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Maicroft, Dzięki bardzo..czyli jednak sobie daruje...nie na moją kieszeń niestety,myslałem że wystarczy może sam panel i jakaś wiązka i jeszcze jakaś drobnostka ale jednak jest troche rzezy i kosztów..tak że zostane przy manualnej klimie,z jednej strony,mniej ma się co pier*&^#lić Roboty nie liczę bo sam deskę bym ściągną i założył w jeden dzien tak jak napisałeś tym bardziej że już wiem co i jak po kolei należy robić bo już raz to robiłem Pozdrawiam
                  O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
                  Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki za info jeszcze dla potomnych jeśli ktoś by podał numer fabr.części aby się ludzie na minę przy zakupie nie zrobili.
                    Jeśli jesteśmy w temacie co pasuje a co nie z wnętrza angola to może ktoś napisze,czy tunel ten gdzie jest ręczny będzie pasował do EU,czy oprócz deski i boczków przednich drzwi reszta plastików pasuje?

                    Pozdrawiam

                    Komentarz


                    • #11
                      1U0 lub 1U1 albo 1J0 lub 1J1 to sa czesci to O1.

                      Jak gdzies pojawia sie 1U2 to jest angol.
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez jarezz
                        Zamieszczone przez Maicroft

                        Z plastikow praktycznie nic nie pasuje

                        Prawie pasowała mi ramka przy mieszku i pokrętła przy ręcznej klimie... pasowało słoneczko po stronie pasażera(EU)/kierowcy(UK) no ale to było do przewidzenia. Został też przedni prawy fotel... reszta poszła w moim wypadku na odpad i kurzy się na strychu...
                        Co do fotela to może mógłbyś pomóc koledze:

                        Link
                        Laurin & Klement

                        Komentarz


                        • #13
                          ari38 mimo chęci do pomocy... niestety tylko one co do podłokietnika chyba pozostają... jedyne co mi zostało z obiciem, to z tego co dobrze pamiętam, tapicerki (boczki) drzwi z UK wersji.

                          Z tego co kojarzę, to co nieco materiału z nich by na obicie wybrał. Pytanie czy tyle, aby go było wystarczająco na podłokietnik :?: :!: no ale koledze FishPL przez miedzę z sąsiedniego powiatu zaproponuję pomoc... :szeroki_usmiech
                          Moja ex - Łasica
                          BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X