Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Srebrne wstawki, konsola centralna, ramki ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Srebrne wstawki, konsola centralna, ramki ?

    Zamieszczone przez Nexus6
    BORA, nie znam Nankangów ani URS 3.
    Więc tyle w temacie.. ;-)

    Zamieszczone przez Nexus6
    marką premium w tym koncernie jest Continental, nie Uniroyal.
    Czy to oznacza że te drugie są złe..? I mój RS będzie się nudził..? Powinienem kupić klasę premium bo ta jest jedyną właściwa?

    Marką premium w VAG jest Audi (na które było mnie stać) a nie Skoda, ale ja nie brandzluje się znaczkiem na masce (i mam w d..ie znaczek, który dla wielu osób jest nie do przełknięcia bo to nie Audi czy VW..) tylko wybieram to co MOIM zdaniem jest dobre, sensowne i warte uwagi..

    Dlatego jeszcze raz napisze:
    Chyba masz tego świadomość, że nie wszystko co najdroższe jest najlepsze.. ;-) i jednocześnie nie wszystko co nie jest drogie jest do d..y.. (czytaj SKODA)


    Zamieszczone przez Nexus6
    Jeżeli używasz RS'a do PSJ'ta to moim zdaniem URS3 Ci wystarczy, tylko wtedy "po grzyba" było kupować RS'a skoro O2 z BKD bardziej by pasowała do takiego stylu jazdy i byłaby tańsza przy zakupie.
    Tyle o "celowości" zakupu. :szeroki_usmiech
    Nie oceniam sensowności Twoich zakupów ani Twojego stylu jazdy którego nie znam, podobnie jak Ty mojego.. (to można by zweryfikować na drodze) więc takie personalne wycieczki zostaw dla siebie..

    Szanuje odmienność Twojego zdania i chęć posiadania najdroższych opon.. Co nie oznacza, że się z nim zgadzam..

    EOT..

  • #2
    Srebrne wstawki, konsola centralna, ramki ?

    Ma ktoś może srebrne wstawki wnętrza, chodzi mi o konsole centralną i ramki w okół radia, klimy, panel popielniczki, ramka biegów. Zastanawiam się czy nie wyjąć tego i nie machnąć właśnie na coś imitującego aluminium, trochę by to może odświeżyło wnętrze ale ciekawy jestem jak to wygląda, co myślicie ?

    Komentarz


    • #3
      Przeszukaj showroom. Spora część klubowiczów ramki malowało lub obklejało folią na rożne style i modły. Coś pewnie dla siebie znajdziesz
      Pozdrawiam
      Wodan

      Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

      Komentarz


      • #4
        Zaraz pójdę pykne kilka fotek...sam kupowałem okleine w jakimś sklepie internetowym,łan sekend :szeroki_usmiech


        O to fotki(sorki że tak ale coś mam problem z dodaniem jak należy ;/ )

        Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

        Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

        Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

        Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

        Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

        Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

        Miała być jeszcze okleina na tą "obudowę" od sterowania szybami od strony kierowcy,oraz na cały włącznik świateł lecz sprzedający(łaskawie pod blisko 10-ciu próbach kontaktu przez tel odebrał i powiedział "zapomniałem dodać ale na dniach doślę" do dziś dnia nie otrzymałem 2 elementów a mineło już blisko roku,i dałem sobie spokój...cieszę się że chociaż dotarło mi wszystko na środkowy kokpit bo głównie to chciałem okleić,i ramki nawiewów Co do sklepu z okleinami znalazłem w google 1-wszy lepszy
        O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
        Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

        Komentarz


        • #5
          Świetnie wyglądają lukasz16v Żeby to okleić wyciągałeś wszystko czy obeszło się bez rozbierania ?

          Komentarz


          • #6
            Fr4n3k, Dzięki Ramkę tą z mieszkiem i tą co jest na zatrzaskach przy radiu panelu sterowania nawiewem aby wyjełem ogólnie to co dało rade,reszte np przy nawiewach lub popielniczkę już nie, ładnie odtłuściłem i suszarką do włosów podgrzewałem by okleina stała się bardziej "wiotka"/"giętka" i naklejałem bez rozbierania,ogólnie godzina roboty,przy podgrzewaniu klej który jest przy okleinie staje się bardziej klejący,choć szału on nie robi,niby te elementy np na popielniczkę przyszły już wygięte by przylegały ładnie ale jednak nie...trzeba było po swojemu ich formować bo odstawały,po rozgrzaniu ich dopasowywujesz jak chcesz, Niecałe 100 zł za to zapłaciłem a oko cieszy Poszperaj a na pewno coś znajdziesz Pozdrawiam
            O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
            Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

            Komentarz


            • #7
              Fr4n3k, Wejdz na allegro na tuning tam znajdziesz różne.Ja zamawiałem też w dziale okleiny czy jakoś tam
              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
              Pozdrawiam ANIOL

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X