Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż elektrycznych szyb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż elektrycznych szyb

    Fajna czarnula i super silnik
    Widziałem, że była wcześniej mowa o wzmocnieniach...
    Robert dobrze pisze, zastanów się nad FMIC i DP. Potem programik i masz ponad 200 HP. Nie wiem do ilu wytrzymują seryjne wtryski , ale pompa z tego, co mi mówił Robert jest taka jak w S3 więc problemu nie będzie Ja niestety musiałem wsadzić Walbro, ale teraz mam już zapasu (wtryski 400 cc)

  • #2
    Montaż elektrycznych szyb

    Witam. Chciałbym zamontować w tylnych drzwiach elektryczne podnośniki szyb. Czy ktoś może napisać co jest mi potrzebne do tej operacji? Najlepiej dokładne nazwy części, żeby czegoś nie pomylić.

    Dodam iż posiadam już tylne obicia drzwi przystosowane do elektr. szyb.

    Dzięki

    Komentarz


    • #3
      silniczki, panel sterowania x4 el szyby, jezeli masz boczki od wersji z el szybami to pewnie przyciski tez masz, no i instalacja lub zrobic wlasna. sam noszę sie z zamiarem zalozenia el szyb z tylu.
      szukam jakiegos rozbitka ze swoich okolic. czy cos jeszcze trzeba wyciagnac z takiego auta oprocz tego co napisalem? instalacje el najlepiej wyciąć? jezeli tak to do którego miejsca?

      Komentarz


      • #4
        Forum - Octavia Club Polska
        luksik1

        Komentarz


        • #5
          Dla tych, co nie boją się samodzielnej budowy od podstaw:
          ]"]Link
          Jest to układzik elektrycznych szyb dla samochodu dwudrzwiowego, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby to zaadaptować do tylu w czterodrzwiowym. Wszystko sprowadza się jedynie do poprowadzenia przewodów i zamontowania przycisków. Żadnego dopasowywania, programowania, dokupywania modułów itd.

          Komentarz


          • #6
            Marian 2, i nie ma też zamykania/otwierania z pilota/kluczyka... :|
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz


            • #7
              No oczywiście że niema, bo to jest najprostszy układ z możliwych do wymyślenia. Zawiera tylko podstawowe funkcje, które są dużo lepsze niż korbki, bo kierowca może sobie otworzyć/uchylić okno z tyłu, a to w zasadzie jest najważniejsze, szczegolnie w miejskiej jeżdzie. Tak naprawdę elektryczne szyby z tylu są potrzebne tylko dla wygody kierowcy, pasażerowie poradzą sobie lepiej, korbkami (z większym wyczuciem).

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X