Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

xenon z anglika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • xenon z anglika

    Dzien dobry:-D
    jeszcze pare godzin i urlopik, cale 3 tygodnie lezenia :-)

  • #2
    xenon z anglika

    Witam

    Mam pytanie czy Xenony z anglika w Octavii mają przesłonę którą wystarczy przestawić i świecą jak europejskie ?

    Komentarz


    • #3
      ulysse, z tego co wiem od kolegi z ASO SKODY to że nie ma najmniejszego problemu bo wystarczy przestawić przesłonę , najlepiej to poproś sprzedawcę o zdjęcie wnętrza lampy od strony montażu żarnika .ok
      Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

      ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

      Komentarz


      • #4
        Taka właśnie informację znalazłem na 4um vw golfa. I chciałbym ją potwierdzić w 100% zanim nie kupię takich lamp


        Ori xenon z anglika - Forum.VWGolf.pl

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez ulysse
          Taka właśnie informację znalazłem na 4um vw golfa. I chciałbym ją potwierdzić w 100% zanim nie kupię takich lamp
          W skodzie jest tak samo.Na załączonym zdjęciu strzałka wskazuje przesłonkę.Soczewka jest z mojego reflektora ksenonowego.
          Załączone pliki
          Skoda Superb II Ambition
          2.0 TDI CR 170 KM

          https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

          Komentarz


          • #6
            Pytanie jest inne. Czy ta klapka nie powoduje wyprostowania wiazki w stylu ___ a zamiast przerobienia _/-- na --\_ jak u nas.

            Tak to dziala w soczewkowych reklektorach z O2 angola. Zeby swiecilo jak nasze, trzeba albo przeszlifowac, albo obrocic blaszki
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              Pytanie jest inne. Czy ta klapka nie powoduje wyprostowania wiazki w stylu ___ a zamiast przerobienia _/-- na --\_ jak u nas.

              Tak to dziala w soczewkowych reklektorach z O2 angola. Zeby swiecilo jak nasze, trzeba albo przeszlifowac, albo obrocic blaszki
              w O1 tez tak jest
              jest O1 RS 1.8T XENON
              była O1 1.9 TDI AGR

              Komentarz


              • #8
                Czyli ta dzwignia nie zmienia kata swiecenia na EU tylko wyrownuje go, co nie jest zgodne w 100% z tym co ma byc. A wiec i tak trzeba soczewke wyjmowac i przerabiac 8)
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  O właśnie Maicroft, bardzo dobrze zrozumiał moje Pytanie Czyli potrzebna jest delikatna przeróbka angoli. Wszystko jasne

                  Komentarz


                  • #10
                    Temat nie jest wcale taki prosty
                    Chcąc przerobić Anglii na wersje europejska trzeba zmienić przeslone, przestawianie nic nie daje
                    Nie można jej tez odwrócić, w ©kodzie jej budowa jest dość wymyslna , nie da siepoprzeginacw druga strone
                    SA tez opinie ze można ja podpilowac, ale osobiście sobie tego nie wyobrqazam
                    Optyka jest bardzo precyzyjna, przegiecie o pol mm powoduje utratę swiatlocienia
                    Można tez zaadoptować przeslone od innego auta

                    Ogólnie rzecz biorąc bardzo pracochłonne i wymagające wielu prob i testów

                    Ale do zrealizowania

                    Kolejna rzeczą jestustawieni e soczewki po jej uprzednim demontarzu , ale na to tez SA metody

                    Ogólnie jak ma ktoś możliwość kupienia ładnych xenonow z Anglii to przeróbka jest opłacalna, ale do bardzo pracochłonne i wymagająca mega dokladnosci

                    [ Dodano: Czw 11 Gru, 14 21:19 ]
                    Zamieszczone przez ROBAL_26
                    ulysse, z tego co wiem od kolegi z ASO SKODY to że nie ma najmniejszego problemu bo wystarczy przestawić przesłonę , najlepiej to poproś sprzedawcę o zdjęcie wnętrza lampy od strony montażu żarnika .ok
                    Kolega z Aso powinien udać się na szkolenie albo powinien przestać opowiadac głupoty
                    jest O1 RS 1.8T XENON
                    była O1 1.9 TDI AGR

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X