Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klosze do reflektorów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Klosze do reflektorów

    Witam. Posiadam reflektory 1u1941015e i 1u1941016e.
    Od wewnątrz mam na nich pęknięcia w krztalt pajęczynki. Robił ktoś już polerowanie od środka? Samo wydział gdzieś same klosze do tych reflektorów? Bo znalazłem takie coś
    404 page
    I ssie zastanawiam czy będą pasować.

  • #2
    Nie polerowałem i sam bym się tego nie podejmował nawet. Trzeba rozklejać reflektor i jeśli są pęknięcia to ich nie spolerujesz, a pasta polerska czy jakikolwiek inny siuwaks do polerowania wejdzie w mikroszczeliny i będzie jeszcze gorzej wyglądało. Albo nowe klosze, ale poszukaj używek lamp w lepszym stanie.

    Komentarz


    • #3
      Też się zastanawiałem na polerowaniem i próbowałem polerować. Efekt mizerny i krótkotrwały. Zestaw do polerowania kosztował około 150zł i trzeba było spędzić cały dzień żeby to zrobić. Do tego oklejanie samochodu lub demontaż lamp.
      Znajomi jeszcze mnie namawiali żeby kupować jakiś czajniczek, który wytwarza opary i tym się też jakoś regeneruje reflektory ale i tak wcześniej trzeba klosze polerować. Tyle, że ten czajniczek też kosztuje parę stów.
      Stwierdziłem, że po prostu kupię nowe reflektory i to nie jakieś zamienniki tylko Hella. Koszt dwóch nowych reflektorów to 1300zł. Po prostu trzeba sobie przekalkulować, czy opłaca się wydawać kasę na jakieś wynalazki do polerowania, tracić czas na polerowanie i do tego mieć krótkotrwały efekt, lub nie mieć go wcale, czy po prostu kupić nowe. Polecam to drugie. Jeżeli chodzi o Skodę Octavia 1 to koszt nowych reflektorów Hella nie jest jakiś kosmiczny i warto.

      Komentarz


      • #4
        No ja nie przeliczyłem wszystkiego. Kupiłem ten czajniczek, papiery wodne i inne rzeczy do polerki. Polerka nic nie dała.
        Kupiłem reflektory DPA. Obecnie robię przekaźniki i dopiero je zamontuje.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez cvxcvx Zobacz wpis
          No ja nie przeliczyłem wszystkiego. Kupiłem ten czajniczek, papiery wodne i inne rzeczy do polerki. Polerka nic nie dała.
          Kupiłem reflektory DPA. Obecnie robię przekaźniki i dopiero je zamontuje.
          A do czego te przekaźniki? Do reflektorów?
          Przecież zasilanie reflektorów ma już przekaźniki.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez fred77 Zobacz wpis

            A do czego te przekaźniki? Do reflektorów?
            Przecież zasilanie reflektorów ma już przekaźniki.

            ​​​​​​Gdzie są te przekaźniki? Zasugerowałem się tym tematem
            Link

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X