Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zima i deszcz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zima i deszcz

    Cześć. Od kilku sezonów mam opony Nokian, zimowe. W+ .. nie potrafię powiedzieć jak było po zakupie ale od kilku zim zauważyłem że nie radzą sobie dobrze w trudniejszych warunkach... Po mieście bez podjazdu w końcu ruszają. Ale często też lubi zarzucić autem. Ostatnio zawiodłem się już na prawdziwie bardzo zimowych warunkach. Wjazd około 40 stopni, ośnieżony... Trzeba się rozpędzić na dwójce i zakończyć pod domem. Problem w tym że jak jest ASR to tak odcina że ledwo dojeżdżam. Bez ASR to wogole tak kręci kołami że nie da rady.
    najgorsze jak na małym pochyle tak mnie znosi że nie jestem w stanie nic zrobić.dzis to prawie "czerwonego" dotknęło jak próbowałem wymanewrować na lekko nachylonym parkingu. Opony? Takie niby dobre miały być..za dużo powietrza? Zbyt czuły ASR?
    I drugi temat. Nowe ramię wycieraczki kierowcy i czy kupię nowe piuro za 50 czy tanie za 15 to od nowości albo ząbkuje albo piszczy... O co chodzi? Ponoć szyba to szyba ale może jakaś .... g..na?

  • #2
    Jak na lekkim pochyle sciąga to pewnie zabytkowe opony, ale z drugiej strony 40 stopni podjazd to już taki że pieszo po śliskim nie wiadomo czy na czterech kończynach da radę.

    Komentarz


    • #3
      No nie są sprzed roku... Ale bieżnik wg znacznika ciągle ok. No nic jeśli zostanę ze skoda do zimy to trzeba będzie zmienic gumy

      Komentarz


      • #4
        No może mniej niż 40 ale koło 35. No i nie tak ślisko właśnie... Nowy snieg tylko zebrany na boki

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X