Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trzeszczenie z tyłu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trzeszczenie z tyłu

    Witam mam Octavię I z 1999r. Hatchback.

    Bez radia nie da się jeździć :/ na każdym malutkim wzniesieniu czy dziurze słychać głośne trzeszczenie dobiegające jakby z tylnej kanapy za fotelem kierowcy, ale po jej złożeniu dźwięk dalej występuje... Więc to chyba nie ona.

    To też nie jest półka bagażnika, po jej demontażu jest to samo. Ma ktoś jakiś pomysł? Jestem bardzo wyczulony ja jakieś trzaski w aucie i to mnie strasznie irytuje

    Dokrecalem śruby mocujące pasy, znajdujące się pod kanapa i dalej to samo... Może coś przeoczyłem? Pomocy...

  • #2
    spróbuj przesmarować zamki w drzwiach już mi kiedyś tak trzeszczało i w fabii i w octavii

    Komentarz


    • #3
      Czym to smarować? Wd40? Wazelina jakąś?

      Lipa bo boczki trzeba odkręcać... A ja pod chmurką trzymam auto :/

      Komentarz


      • #4
        biały smar w sprayu, nic nie odkręcaj tylko popryskaj zamek od zewnątrz

        Komentarz


        • #5
          Przyznam ci że miałeś rację chyba jeszcze jutro ogarnę syf z bagażnika i powinno być ok. No i kupie ten biały smar

          Póki co popsikałem WD40 bo tylko to miałem w garażu a nie miałem czasu skoczyć do sklepu, no i to trzeszczenie w 90% zostało zniwelowane. Coś tam jeszcze słychać ale to już naprawdę minimalnie. Dzięki wielkie bo sam pewnie bym nie wpadł na to, prędzej rozebrał pół auta

          Komentarz


          • #6
            Poprawilo się sporo... Na "prostej" drodze nie trzeszczy czyli da się jeździć. Gorzej jest gdy są dosyć spore dziury, wtedy trzepie coś z tyłu strasznie.

            Jescsze ktoś ma jakieś pomysły co to może być?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X