Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z tapicerka drzwi bocznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z tapicerka drzwi bocznych

    Zamieszczone przez leszekmw
    przypieprzył po jakiś dziurach , progu na pełnej szybkości aż się felgi troszkę pogięły to i schowek się mógł otworzyć
    pod tym względem nie mam do swojej Skody zastrzeżeń akurat schowki mi się nigdy nie otwarły ;-)


    jedynym "otwierającym się" schowkiem była u mnie podskakująca podłoga bagażnika (zakrywająca koło zapasowe) teraz zabezpieczam ją kawałkiem "gumy do majtek" za 5 zl z pasmanterii ;-)

    natomiast wypadła mi raz w trakcie jazdy środkowa kratka nawiewu powietrza, dup i spadła na lewarek

  • #2
    problem z tapicerka drzwi bocznych

    Witam!
    Strasznie mi skrzypi tapicerka przednich drzwi bocznych pasazera,badając sprawe okazalo sie ze materiałowa czesc pod naciskiem zapada sie do srodka!
    Czy ten element wypadł z jakich zatrzasków? ewentualnie czy duzo roboty jest z demontażem tapicerki czy ktos ma jakąs instrukcje odnosnie umieszczenia śrubek?

    Komentarz


    • #3
      tomba75, Z boku i od spodu masz śrubki torx które musisz odkręcić i jedna czy dwie są w uchwycie co ciągniesz jak zamykasz, tylko musisz delikatnie podważyć i ściągnąć przednią osłonę rączki.Dobrze jest zdemontować zaślepkę lusterka bocznego.Jak ściągniesz tapicerkę to odpinasz linkę od klamki wew. i kostkę z lampki ostrzegawczej w drzwiach.Proste dasz radę.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Ok dzieki

        Komentarz


        • #5
          ot 2 2009 strasznie piszczy mi jak opuszczam i podnoszę szybę przód od kierowcy mam dwie śruby od dołu więcej nie zauważyłem
          jak to ustrojstwo rozebrać żeby nie połamać czegoś
          SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

          Pozdrawiam Janusz

          Komentarz


          • #6
            Czy na pewno to mechanizm piszczy ? Sprawdź czystość uszczelki, która przywiera do szyby. Zaznaczyłem na zdjęciu. Może wystarczy ją wytrzeć.
            Załączone pliki

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X