Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio

    Witam Krakowskiego Centusia .Gratki wozidła i oby przebieg był realny i kolejnych 200 kkm.

  • #2
    Radio

    Witam nie moge sobie poradzic z radiem symphony problem polega na tym ze jak dam na maxa to chwile gra a potem sie scisza nie wiem jak to ustawic
    markuss32

    Komentarz


    • #3
      nie chcę zakładać nowego tematu więc pytam tutaj
      w skodzie której kupiłem jest oryginalne radio skody (na kasety) i mam pytanie jak je wyjąć ??? gość od którego kupiłem auto powiedział że trzeba mieć jakieś specjalne kluczyki ( blaszki ) macie pomysł jak to obejść ???

      Komentarz


      • #4
        krzychuuu80, Ja wyciągałem przy pomocy dwóch ciękich,wąskich pilniczków do paznokci.Wkładasz je delikatnie w cieńkie otworki po lewej i prawej stronie i delikatnie wyciągasz radio.Na allegro są też specjalne "kluczyki" do tego za parę złotych.
        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
        Pozdrawiam ANIOL

        Komentarz


        • #5
          "szpicem" do przodu wkładałeś i gdzie na górze czy na dole bo pilniki są wąskie i czy radio które potem włożyłeś pasowało bez problemu ???

          Komentarz


          • #6
            krzychuuu80, Pilniki wkładałem szpicem do przodu.Otwory są u góry z lewej i prawej strony.Musiałem trochę pokombinować,poruszać pilniczkami aż blokady puszczom.Co do innego radia to ci nie powiem bo zakładałem z powrotem Symphony,bo zmieniałem kable.Jest jeszcze jedna możliwość,ściągnąć ramkę i jest dojście do "zatrzasków".
            Forum - Octavia Club Polska
            Przeczytaj ten link,może pomoże.
            http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
            Pozdrawiam ANIOL

            Komentarz


            • #7
              jak na razie radio nie wyciągane, ale mam inne pytanie podobno żeby podłączyć antene do innego radia trzeba mieć jakąs przejściówkę bo podobno ta co jest nie podejdzie, prawda to ???

              Komentarz


              • #8
                Też tak mam w tym radiu i tez nie znalazłem rozwiązania.

                Komentarz


                • #9
                  no a ktoś sobie z tym poradził ???

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez krzychuuu80
                    no a ktoś sobie z tym poradził ???
                    kupisz taka przejsciowke i bedzie ok przejsciowka

                    Komentarz


                    • #11
                      A nie taką przypadkiem:?

                      Link

                      U mnie była potrzebna akurat taka przejściówka do radia JVC do alpine zresztą też bo kabel od anteny miałem zakończony włąśnie taką końcówką co podałmobi65, ,lecz ja i tą końcówke wywaliłem bo przez tą przejścówke coś słąbo mi łapało fale,kabel z radia mi wychodził więc spiełem to na takie jaki by spinki"na krótko",u kolegi robiliśmy to samo w astrze bo zmianiał radio na pioneera z ori radia tyle że nie wychodził mu nic kabel z radia a trzeba było taką przejściówke,dałem mu tą swoją to wpadła mu gdzieś tam w nawiewy :lol: :lol: myślałem że zepniemy to tak jak u mnie"na krótko" lecz nie wychodziło mu nic kabla z radia więc kawałek gwoździa i końcówka anteny zrobiona
                      O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
                      Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X