Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przekladka mat grzewczych?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przekladka mat grzewczych?

    Zamieszczone przez _QMAN_
    czy lepiej po lewej stronie jak ktoś tu pokazywał
    zobacz sobie u mnie... link w profilu.

  • #2
    przekladka mat grzewczych?

    Witam,czy ktoś się orientuje czy jest możliwość przełożenia mat grzewczych z foteli od O1 do foteli z golfa 4 GTI?

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Możliwość jest, tak samo jak przełożenie mat grzewczych z każdego innego auta.
      Natomiast sensu to nie ma żadnego, bo musiałbyś rozbebeszyć fotele w swoim aucie, ale nigdy nie złożysz tego tak, jak fabryka.
      Innymi słowy - będzie ci się poszycie fotela przesuwać i niszczyć, po każdym "wsiądnięciu" do auta.

      Komentarz


      • #4
        nie zgodze sie z tym ze nie da sie zlozyc poszycia...ba,zdejmowalem juz tapicere z obu foteli i powiem Ci ze zakladalem z powrotem zamiast uszek na plastikowe opaski i mozna lepiej naciagnac niz "uszkami" oryginalnymi bo mozna na maxa zacisnac opaske...i trzyma do dzis bezproblemowo

        pozdro

        Komentarz


        • #5
          też mnie to czeka i nawet gdzieś na forum vwgolf.pl był nawet temat jak tego dokonać tyle,że nie mogę go znaleźć. :?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bolczyk3
            nie zgodze sie z tym ze nie da sie zlozyc poszycia...ba,zdejmowalem juz tapicere z obu foteli i powiem Ci ze zakladalem z powrotem zamiast uszek na plastikowe opaski i mozna lepiej naciagnac niz "uszkami" oryginalnymi bo mozna na maxa zacisnac opaske...i trzyma do dzis bezproblemowo

            pozdro
            potwierdzam w 100% tak samo robilem w 4 autach lepiej niz te "oczka"
            jest O1 RS 1.8T XENON
            była O1 1.9 TDI AGR

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X