Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak sprawdzic przegub wewnetrzny czy ma luzy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jak sprawdzic przegub wewnetrzny czy ma luzy

    ATE i reszta fajnych zestawów przyjemnie daje rade ale ma i minusy... pylą, piszczą, czasem szybko się kończą, a czasem nie hamują dopóki nie rozgrzejesz ... Ja mam cztery łapki w TRW (klocek, tarcza) i dają rade w zwykłym TDI zahamować 17'' fele ..... a nie jest to takie łatwe :wink:

    Polecam, dobra cena do jakości.

    Pozdro i do zobaczenia w piątek :wink:

  • #2
    jak sprawdzic przegub wewnetrzny czy ma luzy

    witam kolegów proszę o pomoc a mianowicie w dalszym ciagu wystepuja drgania auta przy przyspieszaniu najbardziej odczuwalne jak zmieniam biegi z 4 na 5. opisze jak to wyglada jak jade np 60 km/h na biegu 4 i dodaje gazu to mam odczuwalne drgania kierownicy ktore przenosza sie na karoserie. wymieniłem rozrzad koncówki kierownicze, poduszke ta koło skrzyni, jak przegladałem forum to wyczytałem ze to moze być przegub wewnetrzny tylko który jak sprawdzic ktory jest do wymiany pomocy jak ktos to robil to prosze o pomoc i opis jak sprawdzic ten przegub. aha mam jeszcze taki problem nie za kazdym razem ale jest dosyc czesto ze nie moge wbic 3 - go biegu i jak zmieniam na 5 -ty bieg to cos zazgrzyta co to moze byc skrzynia??

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli przegub wewnętrzny ma luz to słychać stukanie w trakcie zmiany obciążenia silnika.
      Drgania to raczej od układu jezdnego, np.wyważenie opon lub nierówność na bieżniku, można sprawdzić rękami.
      Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

      Komentarz


      • #4
        rufexx, problem z wrzuceniem 3 i 5 biegu to padnięte synchronizatory. Skrzynia jest do remontu, niestety... :evil:
        Black Pearl, Elegance & RS LOOK
        @ by Tune-up Gdańsk
        TDI VP++ i jeszcze rośnie
        Antek

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X