Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

climatronic odkryte tryby [o1]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • climatronic odkryte tryby [o1]

    Zamieszczone przez krzyzakp
    Passat z tymi pierdołami bedzie fajny.. Tylko ze pewnie +50% ceny RS Wiec mozna miec wszystko, ale cos za cos..

    Jak juz tak koniecznie skora wentylowana i masaz to moze Audi/BMW albo Mesiu? Skoro ma miec wszystko to one zadowola.. Tylko tam to juz trzeba 100% ceny by miec podobne silniki i osiagi...
    Dziś właśnie przejrzałem z uwagą najnowszy cennik Passata, wprowadzili wreszcie sensowne silniki benzynowe 1.8 180km i 2.0 220km. Nie powiem, że jest tanio ale w stosunku do "analogicznych" wersji Octavii to przepaści nie ma. W innym wątku kolega tu pisze że zakupił O3 rs tsi dsg za 130tys a Passat 220km dsg highline z pakietem business kosztuje 140 tys i jest na moje oko Lepiej wyposażony.

    A co do foteli to taki passat ma w serii Alcantara+skóra, podgrzewanie, wysuwaną część pod uda i jakiś tam certyfikat ergonomicznosci. Za +1390 jest pełna skóra, za +6350 fotele są klimatyzowane, pełna elektryczna regulacja w 12 kierunkach, pamięć, masaż i jeszcze jakieś tam pierdoły związane z oświetleniem i lusterkami. Więc tanio nie jest ale i nie jest to Audi A8 :wink:

  • #2
    climatronic odkryte tryby [o1]

    jak mam nadzieję W Naszych Skodach z Climatrik po wciśmięciu równocześnie przyciku ECO i i Auto zmienia si tmperaturaz ze st.C na F ale co oznacza itp. wartości po równoczesnym naćiśnięciu przycisków ECO i przycisk po drugiej stronie panelu pokazuje u mnie wartości

    318 00

    Komentarz


    • #3
      Kolego :-)

      To co wyskoczyło to błąd:
      4FA lub 318 - Obwód ciśnienia #1 klimatyzacji (A/C) - wysoki sygnał wejściowy.

      Najlepiej podłącz pod kompa i sprawdź błędy. Zobacz co się dzieje z wentylatorami i presostat. Sprawdź też czy masz szczelną klimę.
      Błąd 318 może również oznaczać pusty układ.
      Była Octa 90 w dizlu teraz jest Rapid w benzynie KONICHIWA... !!!

      Komentarz


      • #4
        Najprawdopodobniej wykonałeś autotest climatronica.
        Co do komunikatu - klima działa Ci normalnie? 318 to najczęściej pusty układ lub niskie ciśnienie.
        Podłącz się do kompa głównego i popatrz, czy klima nie sypie błędami. Jeżeli tak, to je zdekoduj - powinno się pokryć.

        Miałem podobny problem, zobacz sobie tutaj:
        Climatronic - niedomaganie i błędy
        Pozdrawiam
        Wodan

        Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

        Komentarz


        • #5
          Przed Świętami robiłem serwis klimy. uzupełnili mi czynnik potem stwierdzili uszkodzony czujnik ciśnienia który wymienili i też klima nie działala a komputer pokazywał ten błąd o którym piszecie. Sprężarka nie dostaje prądu. Mechanicy podnieśli auto a w sterowniku wentylatorów wtyczka 14-o pinowa nie była włożona do końca tylko tak żeby wyglądała na włożoną, po jej wciśnięciu klima działa ale wentylatory pracują nawet na wyłączonym zapłonie bez końca. dlatego też zostawili to tak jak było gdyż musiałem wyjeżdzać. jak będę miał chwilę czasu to wymienię ten sterownik mam nadzieje że pomoże. Dzięki za odpowiedzi

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X