Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z od paleniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z od paleniem

    Prezes52, nie wpisywalem sie bo nie wiem czy dam rady, ostatnio u mnie ciezko z czasem...ale jesli bede cos wiedzial wczesniej i beda jeszcze miejsca to z mila checia zagladne Czarna_LK, rowniez witam, nie wybierasz sie w najblizszym czasie w okolice rzeszowa?

  • #2
    Problem z od paleniem

    Witam
    Jestem nowy na tym forum więc jeśli robie coś źle to z góry przepraszam
    Mam taki problem z samochodem a dokładnie chodzi mi o skode octavie z 2003 roku z silnikiem 1.9 tdi.
    We wtorek wieczorem zrobiłem jakieś 15 km, po czym się zatrzymałem i postałem jakieś 25 min bo czekałem na koleżankę. Po tym czasie samochód nie chciał zapalić po upływie kolejnych 20 min samochód zapalił i ruszyłem w stronę domu ale po 3 km zaczął się dusić i koniec. Hol i do domu, wymieniłem dziś rano filtr wlałem, bo zrobił się w nim lodzik. Tak podejrzewałem. Do nowego filtru wlałem wlałem paliwa do pełna, i po 3 próbach opalił bez problemu. Wystawiłem go z garażu i ruszyłem po przejechaniu 5 km powtórzyło się to samo i samochód padł i znowu hol i do domu, sprawdziłem filtr nie zamarzł, po ponownym wlaniu paliwa do filtru nic nie pomogło nie chce zapalić mam pytanie czy mogły przewody paliwowe zamarznąć? dodam jeszcze że jak kręcę długo rozrusznikiem to zapalają się kontrolki od absu i asru, co to może oznaczać? Dodam też że od jakiegoś czasu świeci się chec endzin, podłączyłem go do kompa i gość pow. mi że to może być czujnik temperatury paliwa czy tam coś. może ktoś mi pomoże z góry dziękuje.

    Komentarz


    • #3
      TEGO,nie da się czytać

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X