Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem którego SERVIS nie ogarnia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem którego SERVIS nie ogarnia

    Zamieszczone przez rafiki
    Otóż I turę wygrał Józef Piłsudski a tuż za nim uplasował się Roman Dmowski

    A gdzie pies pluto na którego głosowałem?

  • #2
    Problem którego SERVIS nie ogarnia

    Witam.
    Ponad miesiąc temu wyskoczył mi błąd sondy lambdy skasowałem bo był sporadyczny.
    Po 2 dniach znów się zapalił check i ten sam błąd pojechałem do mechanika i powiedział mi że mam do wymiany sonde " Wymieniłem " po przejechaniu 2 km znowu wyskoczył bląd więc wróciłem do typa i zrobiłem zadymę dlaczego wydałem 360zł na to żeby mieć dalej usterkę.
    Odpuściłem i zecydowałem oddac auto do serwisu a w serwisie powiedzieli mi że nie wiedzą o co chodzi i że najprawdopodobniej chodzi o instalację gazową " Wgrać nowy sterownik mapy ".
    Bo sondy posprawdzali i są dobre.
    Powiedzcie mi co mam zrobić czy jechać do gazownika i dalej coś kombinować czy może ktoś miał podobny problem.

    Apropos :
    powymieniałem nawet wszystkie czujniki temperatury bo jak jest chłodno na dworze to nic się nie dzieje zrobi się trochę cieplej i błąd znów się pojawia .


    Proszę o pomoc bo już nie wiem czego mam się złapać
    Za pomoc z góry dziękuję

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli występuje tylko na lpg to lpg do regulacji
      FIAT Service

      Komentarz


      • #4
        eR., Lpg ma wyższą temperature spalania i jak jest cieplej może któraś sonda wariować,ale na początek bym uderzył do gazownika na regulacje i podpięcie kompa na lpg.A potem jak nie pomoże to bym dalej myślał.
        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
        Pozdrawiam ANIOL

        Komentarz


        • #5
          podaj kod błedu to postaram ci sie pomóc .
          diagnostyka vag 602-614-253

          Komentarz


          • #6
            Mieszanka za uboga albo za bogota - proste, bo co moze innego powodowac blad sondy.

            Odczytac z VAGa korekte dlugoterminowa, podczas jazdy krotkoterminowa i wszystko bedzie jasne.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              16518

              Komentarz


              • #8
                16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity

                P0134 - 35-10 - - - Intermittent


                Tylko ten?? Po wsadzeniu nowej sondy, bledy trzeba skasowac i skontrolowac korekty - inaczej to nie da sie nic sprawdzic.

                Taki blad wyskakuje wlasnie czesto jak korekta krótkoterminowa ma problem.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Po wymianie wszystko było skasowane. Sonda pracuje prawidłowo : (

                  Komentarz


                  • #10
                    eR., byłeś u gazownika ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie byłem. mam zamiar jechać ale jak pojade to ten pewnie bedzie mi chciał sterownik zmienic

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X