Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokuczliwe piszczenie przy otwieraniu szyby ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dokuczliwe piszczenie przy otwieraniu szyby ?

    tak trzeb awlaczyc bo z przpelywka jest lepiej-lepsza kontrola. TO czysta glupot akastrowanie przeplywki.

    IC ci sie gotuje bo malenki jest w tym ATD- tez mniejszy jak w ASZ a ze dales turbo ASZ to i masters troszke chcial je wykozystac wiec i dmuchnal odpwoiednio i podlal paliwem i dlatego sie gotuje. Przpelywke mozesz wymienic na ta co miales byle sprawną, daj wiekszy ic i do mastersa na korekte.

  • #2
    Dokuczliwe piszczenie przy otwieraniu szyby ?

    Witam, kolegów mam ostatnio problem z szybą od strony kierowcy podczas otwierania strasznie piszczy tak jakby uszczelka mocno trzymała natomiast przy zamykaniu szyby jest cisza macie może pomysł skąd ten denerwujący i krępujący dźwięk jak się podjeżdża do Mc Drvia po kanapki ?
    148 KM & 303 NM by MASTER'S TUNING

    Komentarz


    • #3
      patryk891, Trza zdemontować tapicerke i sprawdzić ale chyba wystarczy posmarować prowadnice. lub wymienić te plastiki.Jak są wyrobione to lubią się lekko kantować i z tego może być ten pisk.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        plastiki były nietak dawno temu wymieniane bo się cały mechanizm rozpadł także może imasz racje że prowadnice trzeba posmarować

        [ Dodano: Pon 30 Cze, 14 18:53 ]
        tylko dziwnie że tylko przy otwieraniu piszczy a przy zamykaniu cichutko
        148 KM & 303 NM by MASTER'S TUNING

        Komentarz


        • #5
          raczej sie dostalo troszke piasku i tak piszczy. Polecam rozebranie i wyczyszczenie oraz przesmarowanie. Njlepsza do takich celow jest parafina ale i nawet zwykla swieczka mozna przesmarowac.
          G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

          Komentarz


          • #6
            patryk891, I tak będziesz rozbierał tapicerke to sprawdzisz czemu tylko przy opuszczaniu piszczy A może faktycznie dostało sie troche brudu jak pisał kolega wesol
            http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
            Pozdrawiam ANIOL

            Komentarz


            • #7
              no niestety będe musiał... dam znać jak zrobie
              148 KM & 303 NM by MASTER'S TUNING

              Komentarz


              • #8
                patryk891 NIE ŚCIĄGAJ TAPICERKI DRZWI! Na chyba, że już to zrobiłeś.

                Na 95 % problem tkwi w startym floku na piórze zgarniacza zewnętrznego - dla niezorientowanych to jest zewnętrzna uszczelka szyby leżąca poziomo na krawędzi zewnętrznej drzwi w połowie ich wysokości.
                Jeżeli chcesz sprawdzić, czy mam rację, to umyj szybę z zewnątrz, możesz ją pozostawić mokrą i wtedy opuść, podnieś i ponownie opuść szybę - pisk zniknie.

                Ja tak mam od nowości, ale nie reklamowałem tego, bo nie chciałem, aby ASO grzebało mi w nowym samochodzie. Niestety nie widzę rozwiązania tego problemu, bo smarowanie poflokowanego pióra (a są dwa dolne i górne) nie da długotrwałego efektu.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X