Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotel pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotel pasażera

    Specnaz, jak mi się uda to w przyszłym tygodniu podam Ci numery oe tych osłon

  • #2
    Fotel pasażera

    Dziś przesówając fotel pasażera natrafiłem na takie "coś" co wypadło spod fotela....???

    Pytanie dnia...co to jest i do czego służy i jak to zamontować tam gdzie tego miejsce.

    Dodam że przesówanie i podnoszenie fotela działa bez zastrzeżeń.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Kingu, A wajcha od przesuwania fotela ci odbija :?:
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Kingu, to jest sprężyna od mechanizmu podnoszenia/opuszczania fotela. Chwilowo działa bez zastrzeżeń, ale za chwilę będziesz miał problem z opuszczeniem/podniesieniem fotela aż w końcu możesz nie ruszyć całkiem. Zdemontuj fotel i ją zaczep tak jak powinna być. Wymaga to sporo pary w łapach, bo trzeba sprężynę rozciągnąć.

        [ Dodano: Sro 05 Lis, 14 22:42 ]
        PS. przesuwanie
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz


        • #5
          Kingu, nie Ty pierwszy nie ostatni.. ale nie zawsze jest za co ją zaczepić...
          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

          Komentarz


          • #6
            Tu są fotki sprężynek pod fotelem. Forum - Octavia Club Polska

            Forum - Octavia Club Polska
            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
            =================================================

            Komentarz


            • #7
              Widzę że zagadka pojawiającej się sprężyny została rozwiązania...

              Dzięki za odpowiedzi.

              Zastanawiało mnie właśnie jak to jest że wajcha od przesuwania fotela odbija, fotel sie podnosi i opuszcza, regulacja ledzwi i pochylenia działa...a do czegoś musi to pasować...

              Zagadka dziejów została rozwiazana

              aaa i jescze jedno da się to jakoś zaczepić bez wyjmowania fotela z auta? np odkrecając te plastiki w koło?

              Komentarz


              • #8
                Kingu, zapomnij musisz wyjąć fotel
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz


                • #9
                  U mnie ta sprężyna z fotela odpadła 10 lat temu . Z fotelem od tego czasu nic się nie dzieje dalej wszystko działa

                  Komentarz


                  • #10
                    Ciekawe czy jest ktoś, komu ta sprężynka nie wypadła.

                    Wiem, że dużo osób traktuje tą sprężynę jako narzędzie z wyposażenia, gdyż najczęściej ląduje w styropianie z kluczem i lewarkiem. Nowy właściciel tam ją znajduje i się zastanawia

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez utek
                      Ciekawe czy jest ktoś, komu ta sprężynka nie wypadła.

                      Wiem, że dużo osób traktuje tą sprężynę jako narzędzie z wyposażenia, gdyż najczęściej ląduje w styropianie z kluczem i lewarkiem. Nowy właściciel tam ją znajduje i się zastanawia
                      haha, moja też tam wylądowała - wypadła parę lat temu wszystko działa jak należy swoją drogą... straszne marnowanie pieniędzy - 1 sprężyna x 100...00 Octavii to spory wydatek, a i tak widać, że jest zbędna

                      Komentarz


                      • #12
                        Hahaha dlatego jakie było moje zdziwienie gdy ją ujrzałem...sprawdzam fotele się przesuwa, podnoszenie działa, regulacja oparcia też więc pierwsze co pomyślałem...WTF od czego to...

                        Moja też ląduje w kole zapasowym, niech następny właściciel ma zagadkę

                        BTW
                        Dzięki za odpowiedzi

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X