Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

malowanie klapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • malowanie klapy

    cbool10, czy to jest propozycja jak nazwać nasz topik? :wink:
    180 powodów do uśmiechu - RS Batman

  • #2
    malowanie klapy

    przymierzam sie do malowania tylnej klapy, macie jakiś pomysł jak odkleić i przykleić po malowaniu napis OCTAVIA?

    Komentarz


    • #3
      Podgrzac opalarka, a potem zylka podciac klej. Potem tasma dwustronna, tak jak jest to fabrycznie zrobione. Jedynie trzeba by bylo sobie szablon zrobic, zeby bylo prosto.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        jak malowałem u siebie klapę to szukałem z ciekawości na allegro takich szablonów i znalazłem kilka w cenie 5,50-9,50 w których była przystawka od dolnej krawędzi i od bocznej...cieżko wytłumaczyć ale fajna sprawa. Teraz nie potrafię tego znaleźć niestety

        Komentarz


        • #5
          czym będziesz malował? tzn gdzie się zaopatrujesz w oryginalny lakier?
          Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

          Komentarz


          • #6
            ja już malowałem a dokładniej to ja przygotowywałem a mój brat mi malował i dobierał lakier, z każdej palety idzie dobrać kolor, mojego ocienia jest 6 rodzai więc jest z czego wybierać..niestety moja maleńka cierpi na przewlekłą chorobę schodzącego klaru co przejawia się bardzo ciężkim dobraniem odcieniu gdyż pigment idzie w klar i w nocy jest zupeeeeełnie iny kolor

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X