Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nakładka podłokietnika tapicerki drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nakładka podłokietnika tapicerki drzwi

    cviartus,
    napisz coś bliżej :?: - to może być ważne dla osób planujących wymianę rozrządu.

    Zamieszczone przez cviartus
    W historii miał wymianę rozrządu przy przebiegu 50tys, następnie przy 80tys wariator w 2012 roku
    Jakie numery były na nowych wymienionych wówczas częściach (łańcuch, napinacz, wariator)? - chodzi o to czy te wstawione to części poprawione, czy jeszcze starego typu.

    Zamieszczone przez cviartus
    Samochód od samego początku odpalał z charakterystycznym klekotem
    Terkotanie (jakby szurowanie łańcucha), czy głośna praca ?. Przy każdym odpalaniu silnika, czy od czasu do czasu, na zimno po nocy czy na ciepło ?

    Zamieszczone przez cviartus
    Tydzień temu rozrząd przeskoczył także jestem już po wymianie całości tego elementu.
    Jakie były objawy przeskoczenia, jakie uszkodzenia w silniku ? Które części rozrządu wymieniono, czy z tymi samymi numerami jak te po wcześniejszej wymianie czy inne/jakie ?

    Na jakich olejach silnikowych auto jeździło (lepkość, marka) ?

  • #2
    Nakładka podłokietnika tapicerki drzwi

    Jakiś czas temu przy zamykaniu górna część został mi w ręku, wpiąłem ją z powrtoem, ale jest lużna w miejscu zaznaczonym na czerwono, byłem w serwisie, nowa wygląda identycznie, na dolnej nie widać też żadnych złamań. Czy w miejscu czerwonego kółka nie ma jakiś dodatkowych zaczepów, coś jak żółte widoczne na zdjęciu, w Etce nic nie widać, w serwisie też w Etce nie mają nic prócz:

    1z1 867 171 47H - góra
    1z1 867 175 C - dol
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Wyglada na to że brakuje ci takich blaszek stalowych ktore trzymaja caly uchwyt

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X