Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

prosze o porade co zrobic z lakiernikiem pilne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • prosze o porade co zrobic z lakiernikiem pilne

    spj, dzięki :wink:

  • #2
    prosze o porade co zrobic z lakiernikiem pilne

    witam oddałem auto do lakiernika z powodu odchodzącego na dachu klaru i do wspawania reperaturka lewego tylnego blotnika gosc zrobił i to w tydzien ale po naprawie jest lakier jak skórka z cytryny rysy po polerce a na dachu takie małe kropeczki jak by cos kapało z pistoletu . dalem na drugi dzien do reklamacji to bok pomalowali na nowo dach spolerowali ale nadal widac takie punkciki jak szpilką ktoś by przebijal pęcherze .gosc mi cisnie ze tak ma byc i ze wyszło dobrze czy tak ma byc czy zas mam to reklamowac ?co najlesze dopłacilem mu stówe by spolerował mi całe auto a sa takie rysy że widać co mam zrobic ?zapłaciłem 1000 zł nie mam rachunku
    :evil:

    Komentarz


    • #3
      no to bez rachunku dałeś się wyrolować, a malował to chyba w stodole bo to co opisujesz to jest syf z powietrza i brak umiejętności, mało który lakiernik potrafi dobrze polakierować, a tym bardziej później to wypolerować bez hologramów i rys, bo przeważnie robią to zwygłą tanią pastą jednym padem którym objechali już setki aut i tak szybko jak się ta ..napisz na forum kosmetycznym aut, tam znajdziesz osoby które mogą Ci pomóc. Ważne jeszcze jest pytanie jak przygotowali podłoże pod malowanie tak gdzie lakier Ci się łuszczył, bo jeśli tylko zmatowili no to szykuj się na powtórkę z rozrywki bo długo nowy bezbarwny nie poleży. w katowicach masz kilka firm detailingowych które z pewnością Ci pomogą ale wiadomo pieniądz pieniądz i jeszcze raz pieniądz

      Komentarz


      • #4
        Ludzie, jeśli naprawdę chcesz zacząć podnosić pieniądze w Internecie, radzę kupować i sprzedawać kryptowalutę. Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć najlepsze rozwiązanie, po prostu Gorąco polecam spróbować zwrócić uwagę na tę stronę jak kupić usdt bez weryfikacji​ , ponieważ tutaj możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie.​

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X