Witam mam problem ze skoda oktavia wersja scout 4x4 kiedy wkładam kluczyk i przekrecam wgl nie kreci wszystkie lampki migaja i powolnie gasna az wkońcy kluczyk przekrecony a wyswietlacze ciemne nie działaja swiatła słychac pierdzenie przy odpalaniu jak by nie dochodził prad a akumulator nowy naładowany ktoś sie orientuje o co moze chodzic?
Skoda Oktavia Scout (niemiecka)
Zwiń
X
-
Tagi: Brak
-
1. Padnięty akumulator , mimo tego że piszesz NOWY to może mieć zwarcie w którejś celi (sprawdź go multimetrem )
2. Źle , za słabo przykręcona klema do akumulatora
-
Sprawdź czy nie masz luźnych nakrętek którymi przykręcane są przewody w skrzynce bezpiecznikowej , może to powodować duże spadki napięcia i prądu i przez to te problemy .okBył ATD 101KM 240NM a teraz jest
ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html
Komentarz
-
1.Sprawdz przewód masowy czy nie spruchniał.
2. Sprawdz jak wygladają kable dochodzące do rozrusznika.
Kiedyś u żony w Clio było podobnie winny był kabel od rozrusznika. Na oko wyglądał ok. Dopiero po odkręceniu okazało się, że trzyma się na kilku nitkach.
Komentarz
Komentarz