Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

adaptacja przepustnicy 00000100

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • adaptacja przepustnicy 00000100

    witam. kiedy robie adaptacje przepustnicy 06a133064j adaptacja przebiega do połowy i sie zatrzymuje . 098 kanał , bledy wykasowane , silnik gorący, wszystko ok. po tej niekompletnej adaptacji od razu bledy nie wyskakuja , lecz z 8 cyfrowej liczby binarnej 00000100 mozna wyczytac ze jest brak napiecia w zespole sterujacym przepustnica. aktualnie mam 3 przepustnice vcdsa i vag coma311 i kabelek od viaka ale nic niemoge poradzic. niespodzianką jest ze kolega vcds em , swoim laptopem i kablem adaptacje zrobił. moze mi ktos powiedziec gdzie jest problem ? bez adaptacji dzieja sie dziwne rzeczy, faluje w dół faluje w góre szarpie niema siły jechac , ogółnie bledy 282 1087 czasami cos od lambdy.

  • #2
    Koledzy poradzicie coś bo już ręce opadają?

    Komentarz


    • #3
      Witam, u mnie działo się podobnie, wyczyściłem przepustnicę, powymieniałem uszczelki pod kolektorem i przepustnicą. Okazało się, że problem ustąpował jak odpiąłem wtyczkę od ciśnienia oleju i wspomagania. Po adaptacji przepustnicy na odpiętej wtyczce, miałem 00000000, gdy podpiąłem znowu 00000100. Na odpiętej wtyczce obroty były idealne, długo szukałem czujnika, bo ciężko dostępny, trafiłem używkę dobrą z Golfa IV i jest ok.
      Moja OCT

      Autor postu zastrzega sobie prawo do zmiany punktu widzenia w dowolnym momencie.http://www.mynavi-expert.pl -Nawigacja, Etka 8PL !!!, Elsa, filmy-online.

      Komentarz


      • #4
        Kolego sprawdzę w piątek. Spróbuję zrobić adaptację z odpietymi wtyczkami.

        Komentarz


        • #5
          wczoraj grill i nie próbowałem.;P ale dziś odpiąłem wtyczki ale adaptacja nadal do połowy doszła ;/ ktoś ma jakieś pomysły co by mogło pomóc ? moze to nie wina autka a laptopa ?

          Komentarz


          • #6
            Widzę że ciężki temat. Ktoś jeszcze ma jakiś pomysł na ten dziwny problem?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X