Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywacja tempomatu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aktywacja tempomatu

    Witam. Posiadam Octavie 1.6 mpi. Zamontowałem manetkę z tempomatem i okablowanie. Skaner pokazuje że wszystkie przyciski pedał hamulca i sprzęgła raguje ok. Chciałem aktywować go ale jak wpisuje kod kodowania 11463 to nie chce zakodować. Nie wiem może jest jakiś inny kod do aktywowania.

  • #2
    Skąd jesteś?
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • #3
      Z Pabianic

      Komentarz


      • #4
        W kole kierownicy zakodowane
        Skoda Octavia II FL
        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

        Komentarz


        • #5
          16 długie kodowanie Bajt 2 bit4-7 z rozwijanej listy Cruise control controled via turn signal level
          Skoda Octavia II FL
          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

          Komentarz


          • #6
            Ale ja posiadam octavie1 i jak czytałem to nie trzeba kodować koła kierownicy. W octavi 2 trzeba kodować.
            Żeby zakodować to nie wystarczy wejść w ustawienia silnika kodowanie i wpisać kod 11463. Czym więcej się czyta to jest mętlik w głowie.

            Komentarz


            • #7
              Na przyszłość by nie było nieporozumień to pisz dokładnie o jakie auto chodzi no i uzupełnij profil , ułatwi to pomoc z naszej strony . Co do kodowania to tak 11463 jest prawidłową wartością , natomiast nie wiadomo jakim scanerem się posługujesz i czy on ma opcję kodowania . Sam widzisz że twoje pytanie pociąga za sobą inne pytanie . Staraj się opisywać dokłądnie swój problem a będzie łątwiej pomóc .

              Komentarz


              • #8
                Ok. Jeszcze raz opisze mój problem.
                Posiadam Octavie 1 1.6 mpi (102 KM) 2010 r. Posiadam skaner diagnostyczny Viaken vscan 5053 c its. Zamontowałem manetkę z tempomatem i wiązkę. Sprawdziłem skanerem blok pomiarowy 066. Pokazuje mi wszystko ok Reaguje na pedał hamulca i sprzęgła , włączenie tempomatu , na przycisk + i na -. Po sprawdzeniu chciałem zakodować tempomat. Wszedłem w kodowanie wpisałem kod 11463 następnie zawołało mi podaj kod work shop. Wpisywałem kod 00000. Na skanerze pokazało mi że wartość kodowania niedopuszczalna. I właśnie nie wiem co jest źle.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Zygmuncik Zobacz wpis
                  kod 11463
                  Zrób to VCDSem.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X