Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Licznik mfa szwankuje sam się przełącza i zmienia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Licznik mfa szwankuje sam się przełącza i zmienia

    Cześć.

    Mam Octavię 1 kombi z 2000 roku.
    Wyświetlacz mfa mi szwankuje, sam przełącza wskazania i w manetce nie działa górny przycisk.
    O ile górny przycisk mi nie przeszkadza to te samoistne przełączenia tak. Więc kupiłem manetkę ale po wymianie jest to samo, wciąż nie działa górny przycisk na manetce jak i samo się przełącza na mfa. Czyli jednak moja manetka była dobra, więc pewnie przyczyna leży w liczniku bo pewnie się zrobiły jakieś może zimne luty? Jak z rana zimno i wilgotno to mfa na wyświetlaczu samo zmienia wskazania a to temperatury na km/h na spalanie na zegarek , samo sobie zmienia, pewnie poranna wilgoć i te zimne luty dają znać o sobie więc chciałem zapytać jak naprawić ten licznik i co ewentualnie podlutowac lub wymienić?
    Myślałem też kupić licznik, ale zrezygnowałem bo podobno trzeba immobiliser adaptować i wpisać stan licznika , co może bym poradził ale boję się spierdolic.
    chciałbym to naprawić ale nie wiem co i jak, bo nie lubię jak mi przerzuca samo na wyświetlaczu mfa . ?

  • #2
    Gdzie mieszkasz? Na Śląsku bym Ci polecił warsztat.
    Naprawa liczników w Żorach.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Mieszkam w okolicach Wolbrom Olkusz.
      chciałbym to naprawić bo mnie irytuje.

      Komentarz


      • #4
        604323247 zadzwoń pod ten numer i przedstaw problem.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X