Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blad 16804 p0420 system katalizatora (blok 1)wydajnosc ponizej progu granicznego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Blad 16804 p0420 system katalizatora (blok 1)wydajnosc ponizej progu granicznego

    Link mi blad 16804 p0420 czy to jest spowodowane.prosze o jakis konkrete podpowiedzi ,octavia 1 lift 2001 1.6 102km AVU + lpg oraz blad 17831 system powietrza wtornego(blok 1)-za niski przeplyw powietrza

  • #2
    Odnośnie niskiej sprawności to katalizator może się kończyć ze starości , może być nieszczelność pomiędzy sondami ( mechaniczne uszkodzenie wydechu ). AD 2 , pompa SAI jest już słaba , masz nieszczelności na wężach lub zacinający się zawór combo . Węże i połączenia sprawdzić , odpiąć wąż od pompy i dmuchnąć ustami . Zawór combo powinien się otworzyć . Pompę można włączyć wykonując test elementów wykonawczych . Sprawdzisz czy żwawo kręci i dobrze dmucha . To tyle .

    Komentarz


    • #3
      Dzieki za informacje Kot72,musze to sprawdzic.faktycznie teraz sobie przypominam ze czasem podczas jazdy mam jakies dziwne dzwieki z przodu tak jakby cos sie dzialo z katem.

      Komentarz


      • #4
        Raczej katalizator Ci się skończył, w mojej O1 FL kiedyś ten sam błąd się pokazywał co i rusz, aż zaczęło brzęczeć z puszki kata, na sekcji zwłok tak wyglądał:

        117034279_2797741900447948_1441307085783773658_n.jpg
        Sławek

        Komentarz


        • #5
          To trza pare bandziorkow zaiwestowac w rure.wywalic kata i wstawic strumienice.co myslicie o tym,czy to dobry pomysl

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X