Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czujnik pedału sprzęgła BFQ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czujnik pedału sprzęgła BFQ

    Witam.
    Mam problem, po założeniu tempomatu i diagnozie na bloku 066 w VCDS zauważyłem, że nie działa mi czujnik sprzęgła, jak się okazało czujnik był wsadzony tam na "słowo honoru", pewnie ktoś kiedyś coś z nim robił, przez bolec da się go wkręcić tylko w jedną stronę, ale w tym przypadku zawadza o podstawę półki przekaźników, a bez pełnego obrotu przewidzianego "ustawą" czujnik nie działa, nowy, niby oryginalny też, bo tak samo ma bolec i obudową zawadza.

    Mógł by ktoś mi zrobić foto prawidłowo zamontowanego czujnika?

    Może to ja zły czujnik kupiłem (bazując na starym), albo auto ma zatajoną historię i pogięte to i owo i przez to czujnik nie daje się zamontować?
    Może ten czujnik z linka będzie pasował? Nie ma bolca który blokuje obrót w przeciwną
    cz1.jpg

    Ten niby oryginał z bolcem (to coś białe) wygląda tak:
    cz2.jpg

  • #2
    Taki powinieneś mieć.
    Link
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      tak samo obija się o półkę przekaźników... taki był przed montażem tempomatu, niby-oryginał też się o półkę blokował... wniosek z tego taki, że mam coś chyba pogięte...

      Komentarz


      • #4
        Dziwne. Tej półki nie możesz trochę podciąć żeby nie kolidowała z czujnikiem?
        Ja wymieniałem ten czujnik w Octavii i nie pamiętam żebym miał problemy. Nie powinno nic w tym przeszkadzać.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          dobra, poradziłem sobie kupując czujnik bez pina ustalającego i działa

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X