Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z radiem symphony

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z radiem symphony

    Witam , pomimo krążących po świecie opinii na temat niezawodności skody ( co sam mogę potwierdzic - do wczoraj) , spotkalo mnie nieszczęście a konkretniej radio odmówiło współpracy. Próbowałem wpisywać kod zatwierdzać przyciskiem do szukania stacji i nie chce przyjąć , tracę kolejne próby , po czym blokuje się na jakiś czas. Mam pytanie , bo na vagu znalazłem w opcjach ten kod , ale tj pisałem nie przyjmuje go... Gdzie leży problem ? I czy vagiem można obudzić radyjko? Przestało działać samo z siebie , bez mojej pomocy

  • #2
    Żadnym Vagiem kodu nie odzyskasz ani nie ominiesz. Jeśli nie znasz kodu do radia to, najszybsza opcja to odczytaj nr seryjny na nalepce obudowy radia i na allegro są oferty że na podstawie tego numeru wyślą ci kod , oczywiście za drobną opłatą. Można też za darmo ale trzeba mieć sprzęt specjalistyczny - wiec tu odpada.

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie. Najszybciej również będzie wyszukać jakiś serwis rtv i tam powinni w ciągu 30 min wytargać pin do radia. Ja u siebie za takie rzeczy płaciłem około 20 zł.
      Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

      Komentarz


      • #4
        Czy w radiu Symphony model​​ 1U0035156F jest możliwość sprawdzenia siły odbieranego sygnału...?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X