Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tylne oświetlenie wnętrza kabiny - czy powinno działać na otwarcie drzwi?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tylne oświetlenie wnętrza kabiny - czy powinno działać na otwarcie drzwi?

    Witam,
    oświetlenie nad tylnymi drzwiami nie działa na otwarcie którychkolwiek drzwi. Generalnie lampki jakie tam mam, mają dwa kable i dwie pozycje (wciśnięta i wyciśnięta). W jednej pozycji świeci cały czas, w drugiej nie świeci w ogóle.
    Napięcie na jednym kablu jest na drugim nie ma - i tak bez względu czy drzwi są otwarte, zamknięte, oraz bez znaczenia jak ustawię przełącznik głównej lampki przy lusterku.
    Czy to możliwe, że w tych skodach nie zrobili instalacji oświetlenia wnętrza pasażerom, załączanego od otwarcia drzwi, a dali taki komfort tylko na przednich siedzeniach?
    Taką mam lampkę przy lustrze:
    Link
    a taką nad tylnymi drzwiami:
    Lampka oświetlenia wnętrza - Octavia I - Oryginalne Części do Skody i Hondy | czesci.zagielauto.pl

    Będę wdzięczny za wypowiedzi tych co mają tego rodzaju lampki w kombi.

  • #2
    Zamieszczone przez Actawar Zobacz wpis
    Napięcie na jednym kablu jest na drugim nie ma
    Bo jeden to plus a drugi to masa.
    Zamieszczone przez Actawar Zobacz wpis
    w tych skodach nie zrobili instalacji oświetlenia wnętrza pasażerom, załączanego od otwarcia drzwi
    Nie zrobili.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
      Bo jeden to plus a drugi to masa.
      Tak wiem, bardziej wyprzedzając pytanie, jakby ktoś zapytał czy mam na nich jakieś napięcia

      To w Audi 80 B4 93r. miałem oświetlenie kabiny od tylnych drzwi - no szkoda, że aż tak oszczędzili.
      No to można zamknąć temat.

      Komentarz


      • #4
        Mogę Ci zrobić dobre oświetlenie nad tylną kanapą.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X