Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Komputer pokładowy złe wskazania ile do CPN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Komputer pokładowy złe wskazania ile do CPN

    jeszcze takie pytanko mam, czy silnik elektryczny pracuje przy każdej prędkości, czy może przy prędkościach autostradowych się wyłącza? Pytam bo prędkość maks 180km/h wskazuje na pracę tylko z silnikiem benzynowym.
    I jeszcze jedno pytanko ... jakbyś mógł porównać "jakość wykończenia" oraz hałas, pomiędzy O2FL a Lexusem

  • #2
    [O1] Komputer pokładowy złe wskazania ile do CPN

    Witam wczoraj odłączyłem akumulator w celu naładowania po podpięciu pokazywał mi do CPN 40km przed rozpięciem było 90km, więc pojechałem zatankowałem 10l ropy z 40km zrobiło się 100km. Może ktoś mi pomóc?? Vag 0 błędów pokazuje. chyba że muszę go pod korek zatankować w celu kalibracji?? wskazówka paliwa jest 1,5 kreski ponad czerwonym polem.

    pozdrawiam Krzysiek

    Komentarz


    • #3
      wskazania ile mozesz przejechac do nastepnego tankowania sa wyliczane ze sredniego splania .po odłaczeniu aku skasowałes srednie spalane i teraz wylicza z wartosci donyslnej .pojedzij troche to wszystko wruci do normy .
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        german81, "wróci"
        Co do tych wskazań, to jak kolega german81, napisał. Komputer się zresetował i jak pojeździsz trochę to samo się naprawi,
        Mi po odłączeniu aku wskazywał na 100km, zrobiłem jakieś 15 i dalej było na 100, ale parenaście km załatwiło sprawę

        Zamieszczone przez gocek
        pod korek zatankować
        W dzisiejszych czasach "niunia" na pewno się ucieszy
        Każdemu życzę tyle samo powrotów do domu co i wyjazdów.
        Na pokładzie: Johny II ASC + Sirio ml-145
        Pozdrawiam i Szerokości!
        Octavia I, 1.6 (102PS) 2010r → Mazda 6, 2.0 (143PS) 2004r→Audi A4 B6, 1.8T (2xxPS) 2004r→ ... ?
        http://www.mazdaspeed.pl/modele/wspo...002-2007-gggy/

        Komentarz


        • #5
          troszkę mnie uspokoiliście średnie aktualnie mam 5,6l ale zrobię troszkę km i dam znać czy ustąpiło. Dzięki za szybką reakcję troszkę się uspokoiłem

          Komentarz


          • #6
            Jadąc po mieście pokazywał mi 180 a jak wyjechałem za miasto na spokojną trase to po przejechaniu 30 km pokazywał mi 230

            Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

            Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
            Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
            Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

            Komentarz


            • #7
              roLLo, 1.9 Tdi w trasie potrfią zejść w okolice 3-3,5L/100Km
              Sorry gocek, za OT :wink:
              Każdemu życzę tyle samo powrotów do domu co i wyjazdów.
              Na pokładzie: Johny II ASC + Sirio ml-145
              Pozdrawiam i Szerokości!
              Octavia I, 1.6 (102PS) 2010r → Mazda 6, 2.0 (143PS) 2004r→Audi A4 B6, 1.8T (2xxPS) 2004r→ ... ?
              http://www.mazdaspeed.pl/modele/wspo...002-2007-gggy/

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez roLLo
                Jadąc po mieście pokazywał mi 180 a jak wyjechałem za miasto na spokojną trase to po przejechaniu 30 km pokazywał mi 230
                Mam identycznie :wink:

                Komentarz


                • #9
                  dominik9420, wiem o tym. Sam potrafię w wakacje zrobić Olsztyn - Warszawa wg komputera na 3.7 3.8l/ 100km

                  Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

                  Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
                  Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
                  Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

                  Komentarz


                  • #10
                    Chciałbym się podpiąć pod temat.

                    Powiedzcie koledzy bo ja mam 1.9 TDI kombi 110KM z 2000 roku i mój komputer nie pokazuje ile mam jeszcze do przejechania kilometrów.
                    Może to w nowszych modelach albo może jakaś inna wersja softu - nie wiem.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez domel123
                      Chciałbym się podpiąć pod temat.

                      Powiedzcie koledzy bo ja mam 1.9 TDI kombi 110KM z 2000 roku i mój komputer nie pokazuje ile mam jeszcze do przejechania kilometrów.
                      Może to w nowszych modelach albo może jakaś inna wersja softu - nie wiem.
                      W nowszym modelu.
                      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X