Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Brak lewego tylnego postoju.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Brak lewego tylnego postoju.

    No wlaśnie,nie wiem jak to bedzie gdy padnie akumulator.Wiem,że do wymiany klocków potrzebny jest przyrzad ktory cofnie tłoczki w zaciskach.Fajny ten pakiet fun,ale szkoda ze jest ten hamulec

  • #2
    [O1] Brak lewego tylnego postoju.

    Witam forumowiczów, potrzebuję pomocy zanim rozbiorę pół auta... Zginął mi lewy tylny postój, na tej samej żarówce przeciwmgielne działa, bezpiecznik jest ok, wyłącznik świateł również. Przednie światła są ok.
    Moje pytanie, jeżeli przewód nie uległ uszkodzeniu, jaka jeszcze może być przyczyna? Czy tylne postoje są na osobnych przekaźnikach? Jeżeli tak, to gdzie je zlokalizować? Może coś innego???
    Z góry dzięki za pomoc
    Sławek

    Komentarz


    • #3
      slawek1507, wszystkie światła są sterowane włącznikiem głównym i manetką, sprawdź czy czasem gniazdo nie jest zabrudzone i sprawdzaj po kolei.ok

      pozdro
      Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

      ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

      Komentarz


      • #4
        slawek1507, zobacz też czy Ci masy/wiązki/wtyczki nie pogniły w lewym tylnym boczku bagażnika
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          Postoje są podzielone nie na tylne i przednie tylko na lewe i prawe. Sprawdź sobie lewy przedni postój. Jak jest ok, tzn. bezpiecznik, przekaźnik i wyłącznik są ok. i należy szukać usterek w kablach.

          [ Dodano: Sob 09 Mar, 13 14:55 ]
          Sprawdź sobie jeszcze raz żarówkę. Właśnie patrzyłem u siebie i tam jest żarówka dwuwłóknowa 21W/5W. To że ci świeci przeciwmgłowe nic nie znaczy. Mogło ci się spalić włókno 5W i sprawa jasna. Nie obraź się jeśli piszę o rzeczach oczywistych, ale czasem każdemu z nas zdażają się takie sytuacje i później zastanawiamy się jak mogliśmy to przeoczyć. Powodzenia.

          Komentarz


          • #6
            [ Dodano: Sob 09 Mar, 13 14:55 ]
            Sprawdź sobie jeszcze raz żarówkę. Właśnie patrzyłem u siebie i tam jest żarówka dwuwłóknowa 21W/5W. To że ci świeci przeciwmgłowe nic nie znaczy. Mogło ci się spalić włókno 5W i sprawa jasna. Nie obraź się jeśli piszę o rzeczach oczywistych, ale czasem każdemu z nas zdażają się takie sytuacje i później zastanawiamy się jak mogliśmy to przeoczyć. Powodzenia.[/quote]


            Dobrze mówisz.
            jakby co posiadam kabel vag

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X