Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Centralny zamek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Centralny zamek

    elpolacco, kompresor jest w Mietkach :wink: rzadko się zdarza żeby producent decydował się na zestaw turbo+kompresor :wink:

  • #2
    Centralny zamek

    Witam wszystkich. Jako nowy posiadacz Octavii i nowy na forum prosze o pomoc. Otóż zakupiłem Octavke 1999 rok 1.9 tdi 90 km i mam problem ogolnie z zamknieciem samochodu. na wstepei odrazu powiem ze nie wiem czy ma alarm. A wieć po pierwsze: wkladka w drzwiach od kierowcy wogule nie chodzi, moge krecic wkolko. piloty nie dzialaja. zmienilem baterie na nowe. od pasazera jak wcisne guzik to jeszcze jakos zamkne choc wkladka zaczela ciezko chodzic. z otwarciem nie ma problemu. otwiera bez problemu i slychac ze centralny chodzi. z tego co jeszcze zauwazylem to nie dziala brzeczyk przy zapalonych swiatlach i otwartych drzwiach. z gory dziekuje za jakies konkretne odpowiedzi co robic i gdzie szukac

    Komentarz


    • #3
      radziłbym zrobić porządek z wkładkami na samym początku ...jeśli chodzi o pilota to masz orginalny czy też dokładany ?? jeśli dokładany to sprawdz przy centralce czy wszystko jest ok ...a to ze niezapala się lampka to albo kable od słupka do drzwi są przerwane albo luty przy mikrowyłącznikach ale to zostaw sobie na koniec

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez marcin k
        odrazu powiem ze nie wiem czy ma alarm
        A masz syrenkę ( tubę ) gdzieś pod maską :?:
        Zamieszczone przez marcin k
        piloty nie dzialaja. zmienilem baterie na nowe.
        może trzeba zaprogramować pilota :?:
        Zamieszczone przez marcin k
        wkladka zaczela ciezko chodzic.
        też miałem problem z wkładką,że zaczeła ciężko się przekręcać,skończyło się na regeneracji.
        Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
        jak pomogłem to daj punkcik
        sprzęgło od G 60

        Komentarz


        • #5
          pod maska nie zauwazylem nic takiego. jesli chodzi o piloty to wydaje mi sie ze chyba dokladane. widzialem z rocznika 2001 to byly inne. to pierwsza moja skoda takze prosze sie nie dziwic ze pytam o wszystko. i dlatego denerwuje mnie to bo nie moge zamknac samochodu.

          Komentarz


          • #6
            marcin k, czyli prosta sprawa, do wymiany wkładka zamka i mikrostyk w zamku
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#952309

            Komentarz


            • #7
              Scorpio z wkladka miales racje . rozebralem narazie od strony kierowcy i sie rozsypala. ale czesci juz zamowione. teraz wspominasz cos o mikrostyku. gdzie tego szukac, moze jakies zdjecie jak to wyglada. nie wymontowywalem jeszcze calego zamka i sie zastanawiam czy jest taka potrzeba. nie zloscie sie ze tak pytam ale w postach jakos nie moge znalesc tego co by bylo potrzebne.

              Komentarz


              • #8
                marcin k, wpisz sobie w szukajce bo na forum jest tego naprawdę dużo, gdzieś tam jest chyba fotorelacja z wymiany mikrostyku
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#952309

                Komentarz


                • #9
                  Forum - Octavia Club Polska
                  Forum - Octavia Club Polska
                  ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                  http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                  a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                  http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                  Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                  Komentarz


                  • #10
                    tomus wielkie dzieki. powiedzcie mi tylko co to za czarna kostka z dwoma kabelkami. bo wyjelem to i ta biala oslonka jakby byla uszkodzona i guzik w srodku niej wypadadl mi.

                    404 Not Found

                    [ Dodano: Wto 05 Mar, 13 15:48 ]
                    po czesci problem rozwiazany. wkladka naprawiona. czesci zakupilem na SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia super obsluga i szybka dostawa. przejzalem wszystkie styki, piny itp. mialem dwa kable uszkodzone w drzwiach ktore jakos udalo sie zrobic. na jak dlugo zobaczymy. centralny zaczal dzialac z kluczyka. z pilota ani rusz. jedyne co zauwazylem to ze w tylnich prawych drzwiach jak zamykam od srodka to otwieraja sie samoczynnie. jak zamykam zzewnatrz to wszystko wporzadku. doradzcie gdzie szukac albo czego. dodam ze brzeczyk dalej nie dziala. dioda w dzwiach kierowcy raz mrugnela a pozniej znowu nic.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez marcin k
                      tomus wielkie dzieki. powiedzcie mi tylko co to za czarna kostka z dwoma kabelkami. bo wyjelem to i ta biala oslonka jakby byla uszkodzona i guzik w srodku niej wypadadl mi.

                      404 Not Found

                      [ Dodano: Wto 05 Mar, 13 15:48 ]
                      po czesci problem rozwiazany. wkladka naprawiona. czesci zakupilem na SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia super obsluga i szybka dostawa. przejzalem wszystkie styki, piny itp. mialem dwa kable uszkodzone w drzwiach ktore jakos udalo sie zrobic. na jak dlugo zobaczymy. centralny zaczal dzialac z kluczyka. z pilota ani rusz. jedyne co zauwazylem to ze w tylnich prawych drzwiach jak zamykam od srodka to otwieraja sie samoczynnie. jak zamykam zzewnatrz to wszystko wporzadku. doradzcie gdzie szukac albo czego. dodam ze brzeczyk dalej nie dziala. dioda w dzwiach kierowcy raz mrugnela a pozniej znowu nic.
                      to jest ten słynny mikrostyk
                      Jeżeli w tylnych drzwiach odskakuje dydek to tez do roboty mikrostyk lub zimne luty
                      ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                      http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                      a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                      http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                      Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X