Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kierunkowskazy wycieraczki wentylator...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kierunkowskazy wycieraczki wentylator...

    Zamieszczone przez ahmed799
    Zamieszczone przez maksiu
    nie to pies ni wydra ale przypisany do Częstochowy
    Ważne że swój
    Skoro święte miasto się ulotniło to chociaż ja popilnuję żeby goście sobie nie poszli - zdrówko Panowie

    [ Dodano: Pią 31 Sty, 14 23:01 ]
    :drink :kufel
    becki

  • #2
    kierunkowskazy wycieraczki wentylator...

    kierunkowskazy ,wentylator , wycieraczki przestają działać co jakiś czas,,,? a po włączeniu na kilka sekund awaryjnych ,,, wszystko wraca do normy...może mi ktoś podpowie co jest tego powodem w mojej skodzie 1.Będę bardzo wdzięczny,,,z góry dziękuję wszystkim za dobrą poradę... [/quote]
    jan.gliwice

    Komentarz


    • #3
      Witam,

      Mam ten sam problem - już drugi elektryk nie ma pojęcia jak to naprawić (albo im sie nie chce szukać). Problem jest taki, że to przestaje działać na kilka, kilkanaście minut a jak docieram do elektryka to wszystko jest w porządku. Teraz przestało działać na 2 dni, a jak wjechałem do warsztatu to zaczęło. Złośliwość rzeczy martwych!
      Czy kolega to naprawił? Co pomogło?

      Komentarz


      • #4
        Sacho, Witam kolego,tak kolego udało mi się to naprawić.a był to przerywacz nr:18.Który jest umieszczony pod kierownicą za plastikową siatką.Mój był przegrzany i nie miał pełnego styku.Po wymianie wszystko wróciło do normy.Ma on 4 styki o nr:30,85,86,87.Pozdrawiam.
        jan.gliwice

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X