Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sterownik silnika 1,8T a CAN-BUS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sterownik silnika 1,8T a CAN-BUS

    Zamieszczone przez JacekRS
    Zamieszczone przez radekgw
    Nie rozumiem tego, czy to az taka filozofia z tym wywazaniem jest? Na 15 razy chyba tylko 2 razy udalo sie dobrze wywazyc mi opony...
    Co do wyważania opon, to jest temat rzeka, mi w poprzednich samochodach wszystkie koła wyważał zawsze ten sam serwis, zawsze powyżej 140-160km/h kiera drgałą i zawsze mieli wytłumaczenie, że opony stare/zużyte felgi krzywe albo coś innego jeszcze, a prawda jest taka że cechuje ich olewactwo i tyle. Dałem im nowe felgi i nowe opony.... no i co.... to samo. A jak pytałem jak ten fenomen wytłumaczą to patrzyli na mnie jak na debila.

    Za to w ASO alu z zimówkami nówki poskładali, że przy 220km/h nic nie drgało, nie ściągałoo, na letnie fele 18`ki z przebiegiem 15kkm założyli opony z przebiegiem 3kkm i też 220km/h na A4 i co.... nic nie bije, nic nie drga. Normalnie ALLELUJA i do przodu!!!! Da się? Da!
    Z tym wyważaniem to jest tak jak z dentystą - jeden artysta a drugi kowal, który powinien z europalet tylko krzywe gwoździe wyciągać.

    Ja na tą chwilę kolejne wyważanie kół też zrobię w ASO, zobaczymy co to będzie.... :?:
    Jacek - problem jest w tym ze wlasnie znalazlem taki zaklad, ala ASO nazywa sie elear, bylem wszedzie indziej i nigdy nikt mi dobrze nie zrobil, tam bylem 2 razy i byla mega roznica, auto normalnie prosto jechalo itd, no ale ostatnie 2 razy znow kicha... takze sprobuje w DE zrobic, zobaczymy czy tu maja lepszy sprzet.

  • #2
    Sterownik silnika 1,8T a CAN-BUS

    Witam
    Szukam odpowiedzi na pytanie a tylko wśród użytkowników Octavii mogę takową znaleźć. Mam w swoim Audi A3 sterownik silnika 06A 906 018GA. Jest to sterownik fabrycznie montowany w Skoda Octavia 1,8T AGU koło 2000 roku. Czy jest może jakiś użytkownik forum który może potwierdzić że ma auto z takim sterownikiem i ma obsługę CAN BUS w aucie?

    Komentarz


    • #3
      Hey.

      Przekopałem trochę portali i natknąłem się na alarmy, gdzie teoretycznie jest CAN BUS w SKODA OCTAVIA 1 1.8T 2000 rok.

      Udało się Cię uzyskać odpowiedź twierdzącą ?

      Komentarz


      • #4
        I tak i nie. Czesc informacji, typu info o otwartych drzwiach na pelnym FIS jest juz po CAN-BUS. Ale nie jest to tak, jak w O2, gdzie wiekszosc sterowania jest rozwiazane za pomoca tej magistrali.
        Spritmonitor.de

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X