Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Synchronizacja lusterek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Synchronizacja lusterek

    Gosi@czek, gratulacje fajnej czarnulki, tylko szkoda, że taki słaby lakier i odciski palców na klapie.

    BTW. Fajnie się czytało wątek jak było zdjęcie niezwiązane z samochodem. Cały czas jakieś nowe ciekawe "dyskusje" się pojawiały :wink: . A teraz będzie tylko o samochodzie .

  • #2
    Synchronizacja lusterek

    Witam

    Musiałem dzisiaj pokopać trochę przy lusterkach bo uszczelki pod nimi nierówno leżały i po skręceniu wszystkiego do kupy okazało się że jak steruję lusterkiem L to chodzi L+R a jak R to samo R. I tu moje pytanie jak wrócić do poprzedniego stanu bez synchronizacji. Ewidentnie widać że chyba poprawiłem styki przez przypadek i się ten szajs włączył. Wiem że można to ustawić np w vcds. Ale skoro po ingerencji mechanicznej się załączyło to może da się unieszkodliwić jakiś styk i będzie jak dawniej.

    Komentarz


    • #3
      U mnie tak lusterka chodzą i jest to normalne tak ma być.
      jakby co posiadam kabel vag

      Komentarz


      • #4
        tak jest rozwiazane to sterowanie. Tak to wyglada wlasnie w przelaczniku. galce od sterowania lsterkami. Trzeba by zmodzic przelacznik i VCDS nie ma tu nic do rzeczy.
        G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

        Komentarz


        • #5
          widać że w końcu masz tak jak powinno być

          Komentarz


          • #6
            A orientujecie się czy da się jakoś dojsc do wtyczki lusterka bez odkręcania tapicerki drzwi?? Lusterka się zapiekły i nie chcą się składać po odkreceniu wysypało się pełno białego tlenku alu. Musze je zdjac wyczyscic nasmarowac i zabezpiczyc wnetrze przed woda.

            Komentarz


            • #7
              szymek2204, Z drzwi wyciągasz pokrętło regulacji. Wez cieńki nożyk podważ cały przełącznik i ci Link kostkę ale chyba będziesz musiał ściągnąć trójkątną maskownice wysoko tonowego głośnika.
              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
              Pozdrawiam ANIOL

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X