Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ALARM META potrzebny opis okablowani i instrukcja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ALARM META potrzebny opis okablowani i instrukcja

    zsolpyw, ciut gorsiejsze! Ale nie przejmuj się mam takie same! Moim zdaniem różnią się tylko tapicerką bo wyprofilowanie jest identyczne.

    [ Dodano: Sob 31 Maj, 14 07:08 ]
    Deuxedos, zda egzamin.

  • #2
    ALARM META potrzebny opis okablowani i instrukcja

    mam w skodzie montowany w 2001 r alarm Meta , nie ma symbolu w książce serwisowej , tylko nazwa
    potrzebuje instrukcje programowania tego alarmu i opis przewódów , może ktoś coś takiego posiada
    no i najważneijsze gdzie sprawdzić jaki to model ?
    doszedłem do tego że wiekszość kabli idzie do syrenki, czy jest jeszcze jakaś dodatkowa centralka ? ktoś rozgryzał temat ?

    chciałbym w tym alarmie zaprogramować domykanie szyb i autouzbrajanie , czyli samozamykanie sie auta jaesli po otwarciu zamków z pilota drzwi nie zostana otwarte w określonym czasie , teraz poprostu zostaje otwarty , a czesto moja Mała bawi sie pilotami i przychodze rano do auta a ono otwarte
    jest O1 RS 1.8T XENON
    była O1 1.9 TDI AGR

    Komentarz


    • #3
      Programowanie MEty do droga przez mękę. Ale nie wiedzać jaki masz model to zgadywanka. Równie dobrze mogłeś napisać, że masz problem ze Skodą
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        andru123, wywal tą metę w pi.du
        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Komentarz


        • #5
          wywale jak zacznei sie sypac, na razie działa więc niech sobie jest

          doszedłem juz do tego że centralka cała jest w syrence , ale są dość mocno schowane , wiec troche trzeba rozebrac zeby tam sie dostać , moze w weekend uda sie znalezc troche czasu , to bede mial model tego alarmu

          to domykanie szyb nei jest mi potrzebne , ale zamaist tego zrobilbym doswietlanie przy zamykaniu , korzystajac wlasnei z impulsu mety , a to by mi sie bardziej przydalo

          do tego potrzeban mi instrukcja i okablowanie , tylko nei wiem czy przypadkiem meta po can nie podaje impulsu do centralego zamka
          jest O1 RS 1.8T XENON
          była O1 1.9 TDI AGR

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez andru123
            doszedłem juz do tego że centralka cała jest w syrence
            na pewno? zazwyczaj mety są w osobnym pudełku i zazwyczaj schowane nad nogami kierowcy
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz


            • #7
              przez grodz przechodzi wiazka z silnika , pod kokpitem nic nie ma ,

              w weekend bede znal wiecej szczegółów

              tak sobie mysle teraz że moze faktycznie wywale tą metę .... bo jesli po CAN podaje impulsu do centrala , to mi to i tak nic nie daje

              a ewidentnie widac dwa przewody dolutowane bezposrednio do wtyczki komfortu , gdzie jeden odpowiada za mase po otwarciu drzwi

              a w drzwiach nic nie bylo łączone bezposrednio do zamka impulsami masy

              jakas fortece bezpilotową może włoże , albo proxime
              jest O1 RS 1.8T XENON
              była O1 1.9 TDI AGR

              Komentarz


              • #8
                odgrzeję kotleta
                chciałbym sprawdzić stan alarmu w mojej skodzie, a głównie mi chodzi o pobór napięcia. coś rozładowywuje akumulator i chciałbym zacząć od alarmu jak to zrobić? dodam że alarm jest chyba dołożony przez serwis skody myślę właśnie że to jest larm meta

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X