Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygasajace radio i brak mocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przygasajace radio i brak mocy

    Wczoraj wizyta u znachora i wymiana sprzęgiełka alternatora,wybór padł na firmę INA :evil: i przy okazji wymiana prowadnika bagnetu oleju,stary niestety popękał :wink:

  • #2
    Przygasajace radio i brak mocy

    Witam
    Mam pewien problem rano odpalilem samochod i pochodzil chwile poczym zgasilem go i zaraz odpalilem(absurdalnie to brzmi sam nie wiem czemu to zrobilem) i radio przygaslo jakby nie dostawalo tyle pradu ile musi ale gralo normalnie lecz podczas gdy radio jest przygaszone octavia nie ma zbytnio mocy. Dojechalem do pracy i ja zgasilem po kilku godzinach odpalilem ja i radio palilo sie juz norlanie a octavka miala moc. Choc po dluzszej jezdzie i checi wyprzedzenia ciezarkowki radio przygaslo i octavia stracila moc ;/
    Jakies pomysly?

    OK MOC JUZ JEST okazalo sie ze wypadla rura nie znam sie ale od intercoolera chyba i teraz dobrze idzie ale co do radia ze jest przygasniete to nie wiem

    Komentarz


    • #3
      Re: Przygasajace radio i brak mocy

      Zamieszczone przez chris1221
      Witam
      Mam pewien problem rano odpalilem samochod i pochodzil chwile poczym zgasilem go i zaraz odpalilem(absurdalnie to brzmi sam nie wiem czemu to zrobilem) i radio przygaslo jakby nie dostawalo tyle pradu ile musi ale gralo normalnie lecz podczas gdy radio jest przygaszone octavia nie ma zbytnio mocy. Dojechalem do pracy i ja zgasilem po kilku godzinach odpalilem ja i radio palilo sie juz norlanie a octavka miala moc. Choc po dluzszej jezdzie i checi wyprzedzenia ciezarkowki radio przygaslo i octavia stracila moc ;/
      Jakies pomysly?

      OK MOC JUZ JEST okazalo sie ze wypadla rura nie znam sie ale od intercoolera chyba i teraz dobrze idzie ale co do radia ze jest przygasniete to nie wiem
      nie napisałeś jakie radio.
      Ori Skoda czy jakaś firmówka?
      był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
      jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



      komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

      Komentarz


      • #4
        To fakt nie napisalem jakie radio :/ moj blad. Radio to LG LCS110AR

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X