Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Czujniki ESP typy, rodzaje, zamienniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Czujniki ESP typy, rodzaje, zamienniki

    Miałem na myśli słaby benzyniak do mocnego, czy słaby diesel do mocnego

    Kazde dziecko przecież wie, że diesel jest bardziej oszczędny - mi chodzi o to, że nie można pisać, że diesel RS pali mniej od TSI, bo to dwa różne silniki.

    Jak zrobią RSa TDI 220 koni, będzie można wtedy te dwa silniki ze sobą porównywać

  • #2
    [O1] Czujniki ESP typy, rodzaje, zamienniki

    Witam wszystkich,
    Ponieważ studiuje temat wymiany czujnika przyspieszenia poprzecznego i podłużnego proszę o pomoc osób, które mają lepiej ogarnięty temat.
    Na początku produkowano dwa osobne czujniki (osobno przyspieszenia podłużnego i poprzecznego) o ile dobrze pamietam G202 i g200, g251 . Następnie wprowadzono czujniki zintegrowane DUOSENSORy który zastępuje te dwa czujniki. Wiem, że czujniki te miały różne oznaczenia w miarę upływu w czasie.
    U siebie posiadam bliźniaczo podobny sensor ESP o nazwie MEHRFACHSENSOR o oznaczeniu 1J0 907 652, a jest on bliźniaczo podobny do DUOSENSORów o oznaczeniu 1J0 907 652A, 1J0 907 655, 1J0 907 655A - produkowane zresztą były w tych samych latach.
    Czy potrafi mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy czujniki te są kompatybilne z moim a jeżeli tak to który z nich ?

    [ Dodano: Pią 17 Sty, 14 20:38 ]
    1j1 907 638 C = 1J0 907 652
    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

    Komentarz


    • #3
      ONLY THIS 1J1907638C IS THE SAME ONLY.
      NIKOS

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X