Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oswietlenie wewnetrzne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oswietlenie wewnetrzne

    Chcialbym zakomunikowac ze w sobote wydarzyl sie bodaj pierwszy w historii Spot OCP na Wyspach Brytyjskich Miejscem spotkania byl Oxford a udział wzieli Arex73 i marbab oraz osoby towarzyszace. Było bardzo zacnie, wielkie podziekowania dla Arka za organizacje Spota, fajnie bylo znow sie zobaczyc.
    Oby za ciosem poszli inni Wyspiarze z OCP


    Jawer!

    Moja niebieska:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81875

  • #2
    Oswietlenie wewnetrzne

    Witam
    Od paru dni mam problem z oswietleniem wnetrza nad deska rozdzielcza, tzn. chodzi o to ze otworzeniu drzwi z pilota i wyjeciu kluczyka ze stacyjki nie zapala sie lampa centralna, a wczesniej wszytsko dzilalalo. Lampa dziala naromalnie, bo sprawdzalem przelacznikiem. Gdzie moze byc problem ?
    pekool

    Komentarz


    • #3
      a mikrostyk w drzwiach działa?
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        U mnie kilka dni temu dwa czy trzy razy nie zaświeciła się lampka po otwarciu prawych przednich drzwi. Od jakichś 2 tygodni wszystko wróciło do normy.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          jaki mikrostyk?
          jesli chodzi o ta kontrolke na tablicy, ktora informuje o otwartch drzwiach to ona sie swieci
          pekool

          Komentarz


          • #6
            pekool,
            jaki mikrostyk?
            w drzwiach
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              U mnie bylo podobnie tylko ja bawilem sie pilotem i pozniej jak dziecko sie pilotem pobawilo wszystko wrocilo do normy

              Komentarz


              • #8
                ruwado, kolego nie jestem elektrykiem... moze wiecej szczegolow gdzie go zlokalizowac
                pekool

                Komentarz


                • #9
                  pekool, ja też niestety
                  Zamieszczone przez pekool
                  nie jestem elektrykiem
                  :cry:
                  Link

                  tu było coś - wiem, że jest taki problem, ale jak o prądzie nic nie wiesz tak jak ja, to pozostaje Ci dobry elektryk.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    wlasnie, bede musial chyba podjechac do kumpla elektryka
                    pekool

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam.
                      Mam ten sam problem, poleci ktoś dobrego elektryka z okolic Sandomierza? Bo do tego dochodzi problem z centralnym zamkiem i palącym się co miesiąc bezpiecznikiem nr 38.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jak mnie tak jak pisałem jakiś czas temu kilka razy ześwirowała lampka oświetlenia, to pytałem mechanika - elektryka (u którego akurat stało Polo żony) co z tym. Powiedział, że często w kilkuletnich Octavkach szwankuje jakieś gówienko w zamku drzwi kierowcy. Trzeba wymienić cały zamek (kaseta zamka), bo gnije tam jakiś styk od wilgoci. Podobno są dwa rodzaje:
                        - bez modułu komfortu
                        - z modułem komfortu.

                        Ale gdzieś tu na forum wtedy czytałem, że ktoś w Warszawie na ul. Syreny naprawia to - jakiś magik.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • #13
                          No to była pierwsza rzecz o którą pytałem, ale kolega opisał, że działa mu kontrolka otwierania drzwi więc to raczej nie to...
                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                          Komentarz


                          • #14
                            u mnie koledzy naprawilo sie samo, sprawa byla blacha, poprostu przelacznik od oswietlenie wewnetrzenego byl w zlej pozycji ustawiony, teraz po otwarciu drzwi zapala sie lampka tak samo jak po wyjeciu kluczyka ze stacyjki
                            pekool

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X