Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

orginalny pełny FIS / MAXI-DOT

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • orginalny pełny FIS / MAXI-DOT

    Jest gotowy zestaw quixx, ktory ma zabezpieczenie UV.

  • #2
    orginalny pełny FIS / MAXI-DOT

    Cześć
    mam małe pytanko planuje w przyszłości założyć licznik z pełnym FIS ale znalazłem na google dwa rożne zdjęcia i nie wiem którego mam szukać jako oryginalnego

    1. żółto czerwone tło widziałem takie w audi
    Link

    2. brak tła widziałem w golfie
    404 Not Found

    nie spotkałem się osobiście z FIS w skodzie wiec proszę o pomoc który z tych FIS jest oryginalny dla O1

    z góry dziękuje
    Był BMW E36 316 1995r
    był FIAT 126P 2000r
    jest SKODA OCTAVIA I 1,6 AVU z LPG 2001r

    Komentarz


    • #3
      do O1 benzynowej licznik ma numer 1U0 920 841 B. Obstawiam, że to te same liczniki. Najważniejsze komunikaty mogą być na czerwono.
      był Golf | jest Octavia

      Komentarz


      • #4
        Oba pasują
        jakby co posiadam kabel vag

        Komentarz


        • #5
          Ja wiem i rozumiem ktore pasują ale chodzi mi o to który jest w 100% orginalny
          Był BMW E36 316 1995r
          był FIAT 126P 2000r
          jest SKODA OCTAVIA I 1,6 AVU z LPG 2001r

          Komentarz


          • #6
            oba są orginalne do oktavi oba wyświetlają ikonki czerwone i pomarańczowe
            jakby co posiadam kabel vag

            Komentarz


            • #7
              orginał ze octavi 1U jest ten na pierwszej fotce no i w sumie na drugiej rozpoznając po czcionce zegarów tj. ze skody po lifcie , ja mam taki u siebie na pokładzie tylko pytanie , czy wszytsko ci bedzie w nim chodzic , bo ztego co wiem montowali je w wersji ambitent po lifcie , bo na wyswietlaczu masz dane o spalniu i km zostało pozatankowaniu do przejechania i takie tam analizy co do spalania , stacja z radia lub cd ,
              daras1980

              Komentarz


              • #8
                Drugie zdjęcie też orginał
                jakby co posiadam kabel vag

                Komentarz


                • #9
                  Wszystkim wam dziękuje za pomoc

                  Dla wyjaśnienia Mam Octavie 1u z 2001r ambitente z silniczkiem 1.6 AVU zegary mam w tej wersji bez wyświetlacza FIS ale z komputerem znaczy ze mogę zamiast zegarka widzieć temp. , spalanie , itp
                  Był BMW E36 316 1995r
                  był FIAT 126P 2000r
                  jest SKODA OCTAVIA I 1,6 AVU z LPG 2001r

                  Komentarz


                  • #10
                    Obydwa są oryginalne tylko tylko ważne ikony są na czerwono np brak płynu chłodniczego, a mały stan oleju już tylko na pomarańczowo Uważaj na używane liczniki, bo linie od maxidota giną, mam taką przypadłość u siebie, jak jest upalnie to jest gorzej, teraz w zimę lepiej.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X