Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak ładowania na akumulatorze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    robreg, Kiedyś patrzyłem czy się da wyciągnąć górą ale tam jest sprężarka klimy i węże i chyba się nie da ale głowy nie dam uciąć sobie za to.
    http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
    Pozdrawiam ANIOL

    Komentarz


    • #27
      u mnie sprężarka jest na dole, ale też nie jest łatwo nie zniszczyć chłodnicy wyciągając tego klamota.
      Pozdrawiam, Robreg.
      ----
      furmanka.blogspot.com fan ;-)

      Komentarz


      • #28
        Znalazłem kanał na youtube gdzie w prosty i przyjemny sposób można zobaczyć jak naprawiać alternatory.

        Przykład mojego jest tutaj:

        [youtube] [/youtube]
        Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

        Komentarz


        • #29
          Tia, znakomitą robotę robi ten człowiek! Z jego filmu dowiedziałem się, że wymiana pierścieni ślizgowych w naszych alternatorach jest jak najbardziej wykonalna robota.
          Pozdrawiam, Robreg.
          ----
          furmanka.blogspot.com fan ;-)

          Komentarz


          • #30
            Wstyd się przyznawać... przyczyna nie leżała w alternatorze a tej małej skrzynce z bezpiecznikami.
            Przewód idący od alternatora był mocno przysmolony. Niestety byłem przekonany, że jest to przewód od klimatyzacji (tak mówił mi pan przy nabijaniu klimy). Po przeczyszczeniu i zarobieniu końcówki na nowo autko śmiga ;-)

            Droga to była nauka. Przy okazji dowiedziałem się, że alternator jest w bardzo dobrym stanie :diabelski_usmiech
            Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

            Komentarz


            • #31
              Gratulacje, że upolowałeś i wyrwałeś chwasta!

              Nauka kosztowna, ale takie lekcje pamięta się najlepiej. Mój się na mnie czai (już zdarza się mu pomrygiwać instalacją podczas nocnych wojaży w rytm obrotów silnika) , ale pobawię się z nim jeszcze w tchórza.
              Pozdrawiam, Robreg.
              ----
              furmanka.blogspot.com fan ;-)

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X