Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaki bezpiecznik bedzie pasował...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jaki bezpiecznik bedzie pasował...?

    kropi, ??? może poważnie ale chyba się jeszcze dużo muszą nauczyć.

  • #2
    jaki bezpiecznik bedzie pasował...?

    Cześć!

    Nurtuje mnie od jakiegoś czasu kwestia bezpieczników, które strzegą mojej Lasicy przed tym , aby się nie sfajczyla...

    Najbardziej nurtuje mnie bezpiecznik nr 17...

    Na forum się naczytałem mnóstwa postów o trybie skandynawskim, a dodatkowo gdzieś pomiędzy nimi, doczytałem, ze właśnie bezpiecznik 17-ty włącza tryb wikingów w Czeszkach...

    Problemem jednak jest to, że u mnie 17-ka jest opisana jako "wyposażenie policyjne" i dodatkowo, żaden bezpiecznik nie pasuje w to miejsce, tzn. mają luz (za cienkie blaszane wsuwki) i wypadają ze swojego miejsca pomimo "amperażu" identycznego z tym, podanym przez instrukcję.

    Jest jeszcze inny rodzaj bezpieczników, oprócz tych, które sa w skrzynce? Czy może pasowalyby i owszem, ale ze Lasica ma to nie radiowóz, to coś z miejsca na blaszki prąd przewodzące zostały wyciągnięte one i stad ten luz jest?
    Moja ex - Łasica
    BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

    Komentarz


    • #3
      A czy wogóle są tam styki połączeniowe? Jeżeli jest "luz" i bezpiecznik "wypada" to prawdopodobnie jest tam tylko wolne miejsce na zamontowanie instalacji do dodatkowego bezpiecznika.

      Komentarz


      • #4
        jarezz, jak kolega wyżej pisze. Brakuje Ci tam pinów. Gdybyś potrzebował piny do skrynki bezpieczników z kawałkiem kabelka to pisz do mnie.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X