Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mechanizm opuszczania szyby PP 1998r czy pasuje od nowszego?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mechanizm opuszczania szyby PP 1998r czy pasuje od nowszego?

    Zamieszczone przez kerajnt
    miał ktoś już do czynienie z olejem podanym w tytule
    ... :rant

  • #2
    mechanizm opuszczania szyby PP 1998r czy pasuje od nowszego?

    witam!padl mi mechanizm opuszczania szyby z prawej strony z przodu (popekały ślizgi i linka coś sie plącze w mechaniżmie) postanowiłem kupić używkę oryginal ale tutaj mam problem bo u mnie są ślizgi jeden zielony jeden biały,natomiast nie bardzo mogę znależć na allegro odpowiedniego bo są ale te od nowszego modelu (roczniki 2000 i młodsze) czyli obydwa białe ślizgi takie bardziej kwadratowe i nie wiem czy będzie pasować?dodam że chce kupić caly mechanizm ze silniczkiem i z mocowaniami szyby,jeżeli ktos jest zorientowany w temacie proszę o odpowiedż.Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Myślę że kolory ślizgów nie mają różnicy, jeżeli pochodzi on z modelu 2000 i poniżej czyli przed FL to powinien pasować. Ja kiedyś wymieniałem same ślizgi i zamiast zestaw naprawczy do O1 który kosztował chyba coś koło 80 zł kupiłem zestaw naprawczy do polo za 40 zł (prawie identyczne w wyglądzie) i okazało się dobre

      Swoją drogą mam taki mechanizm z anglika 2000 przed FL jeżeli by cię interesował to PW
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ight=dzinnoman

      Komentarz


      • #4
        Kolego możesz spokojnie kombinować. Jakbyś bardzo chciał to możesz sam ślizg kupić, swego czasu patrzyłem po allegro i były. Ja np w drzwiach prawego tyłu mam założony ślizg z mechanizmu ręcznego podnoszenia szyb i działa to ma po prostu spełniać swoje zadanie

        Np to : Link

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X